Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komplett babaszoba ilyen olcsón?

Komplett babaszoba ilyen olcsón?

Figyelt kérdés

[link]


Légyszíves nézzétek már meg. Vajon hogyan lehet ilyen olcsó ez az 5 részes bútorszett?

Ha valaki rendelt már a cégtől, kérem mondja el tapasztalatát. Szeretnék tőlük rendelni, csak jó lenne leinformálni előtte őket - annyi csaló van már.

Köszönöm!


2011. márc. 18. 09:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem csaló én megvenném tuti. ez az 1 van?
2011. márc. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, az illető bútorasztalos és saját vállalkozásban csinálja. Mi is egy ilyen szakival dolgoztatunk, a bolti árak töredékéért dolgozik, csodaszép minőségben.

A drágább netes rendelésekkel bizalmatlan vagyok, ha tehetitek, vagy van arrafelé barát, ismerős, elküldeném vagy elmennék tájékozódni.

Lehetséges, hogy ez már kifutó termék nála. Egy érdeklődést biztos megér.

2011. márc. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért a többi bútora nem olyan olcsó, lehet azért olcsó mert egyszerű a bútor maga, a dekorja olcsó...

Na meg nem neves izé, maga csinálja vagy vagy

2011. márc. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

És búrorlapból van , a lehető legxarabb.

Még afimank volt búrorlapból kombiágya egy nagy rakás...

2011. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A bababútoroknál is sokszor azért drága valami, mert bababútor. :) Ugyanaz a kategória, mint az esküvői cuccok, háromszoros áron húznak le, mert úgyis ritka alkalom. :)

Babás dolgoknál pluszban még hozzájön az is, hogy a szülők, általában a körülményeikhez képest a legjobb minőségű árút szeretnék a leendő babának.

A párom asztalos, egy kiságyat, és hozzá a pelenkázót kihozta 20 ezerből, jó minőségű anyagból. Igaz mivel saját használatra készült nem ment rá munkadíj, és egyebek.

Ezt csak azért írtam le, hogy mindenki legyen vele tisztában, hogy a bababútorok, főleg ami "márka", az nem azért kerül sokba, mert annyival jobb minőségű is. Szuperjó, egyedi babaszobákat tud mindenki magának készíttetni ha a terveket elviszi egy asztaloscéghez, ráadásul a boltban vásárolt kész bútor árának a töredékéért mindezt.

2011. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a legvékonyabb bútorlapból van és azért ilyen olcsó. Hasonló minőségnek látom,mint a JYSK-ben kapható gardróbszekrényünk, ami 20 ezer Ft volt,viszont egy nagy kaki.Ha meg akarod venni,jó lenne ha élőben is megnéznéd milyen anyagból van, nem tudom van-e erre lehetőség.
2011. márc. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egy másik hírdetésében azt írja, MDF bútorlapokból van.


(Nekünk a konyhabútorunk abból van, és az nagyon jó. Lehet hogy többféle minőség van abból is? MDF-ből)

2011. márc. 18. 12:47
 8/15 A kérdező kommentje:

Itt találtam a hirdetést:


[link]


Itt azt írja: "Bükk színű MDF anyagból készültek"

2011. márc. 18. 13:08
 9/15 anonim ***** válasza:

Ahan, akkor lehet,hogy mégse annyira gagyi az anyaga. Végülis nem sokkal olcsóbb,mint amit mi vettünk a Faktumba. A kiságy 34000 Ft volt,ugyanekkora, ugyanígy átalakítható kisággyá, a pelenkázós komód 27000 Ft volt, a szekrény nekünk nem ilyen,de ilyen ott kb 40000 Ft.

[link]

2011. márc. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mi asztalossal csináltattuk 3 éve a babaszoba berendezését, hasonló mint ez, csak kicsit több, másabb. Kiságy, 2 ajtós szekrény, 2 fali polc, pelenkázó és 2 nyitott játékos szekrény. Ez volt cakk-pakk 50.000 Ft. És nem is lapra szerelt volt, hogy még Mi szórakozzunk vele itthon.
2011. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!