Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rendelnétek netről komplett...

Rendelnétek netről komplett bababútort?

Figyelt kérdés
Egész jókat találtunk. Persze előtt körbenéznénk itt a környéken, de ha nem be merjük vállalni. A férjem szerint az baj,hogy nem tudjuk megérteni, nem tudjuk pontosan milyen anyagból van stb!
2011. aug. 3. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Háááát...szerintem én nem. Csak ha nagyon nem találtok olyat ami tetszik és már nincs időtök körbenézni máshol. Tesómék rendeltek neten gyerekágyat, 2 hónapja, azóta se jött meg. Úgy néz ki, nem is fog...ha mégis vesztek , akkor óvatosan.
2011. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak egy ágyat rendeltem.Élőben más volt egy kicsit,de annyira nem volt vészes.Viszont itt most több darabról van szó.
2011. aug. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Hát remélem találunk itt a környéken!:)
2011. aug. 3. 11:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nővéremék rendeltek komplett bútort (kiságy, pelenkázó, szekrény, polc) és bár még nem raktak össze mindent, de amit eddig igen, azok szuperek. És szépek is. Szóval, szerintem ha normális cégtől rendel az ember, akkor nem biztos, hogy gázos lesz a végeredmény.
2011. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én rendelnék.

Minden adatok meg lehet kérdezni (méret, anyag, stb), és olyan szépek vannak! A házhoz szállítás is alap, szóval szerintem jó dolog. Ha lenne rá keret, lenne is 1-2 ötletem :))))

2011. aug. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!