Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Makacs hüvelygomba megszüntetése?

Makacs hüvelygomba megszüntetése?

Figyelt kérdés

A terhességem alatt folyamatosan volt, mindig kezeltem, de visszajött. A szülésnél is fennállt, ezért irrigálást kaptam. Most két hónappal szülés után megint jelentkezett.

MIt tehetnék. KÉrlek írjatok tanácsokat,mert már nagyon unom.


2011. márc. 18. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
elmehetnél orvoshoz?
2011. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kommentben írtam, hogy folyton kezeltettem, de nem múlik el. Ez természetesen azt jelenti, hogy orvos írt fel kúpokat. Nem értem, miért kell gúnyosan megjegyezni dolgokat, inkább ne írj.

Én olyanra gondolok, hogy valamilyen cseppek, intim mosakodók, gyógyszertári irrigátorok hogyan váltak be.

2011. márc. 18. 11:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sorstárs vagyok. Kb 2 hete múlt el a legutóbbi, azelőtt decemberben is volt. Szóval évente 3-4-szer tuti van. Terhesség alatt is volt 2-szer.

Ez 15 éves korom óta kísér, aztán kollégista lettem és ott is nagyon gyakran összeszedtem.

A nőgyógyászom ezért javasolt egy injekció kúrát. Valami G betűs a vakcina neve. Öt szurit kaptam, 10 héten keresztül, mert 2 hetente adta be. Ez egy tejsavas védelmet nyújtó injekció, ami olyan szinten hatásos volt, hogy az évi 3-4 fertőzés lecsökkent max. 1 alkalomra. Ezt a kúrát összesen kétszer kaptam életemben, mindkettő nagyon hatásos volt. Most még várok és ha nyárig összejön egy újabb gomba, akkor kérni fogom megint, hogy nyugodtan lehessek egy darabig.

2011. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja, és a heti egyszeri irrigálást javasolja az orvos nekem mindig. (Lactacid Femina). Ezen kívül külön intim törülközőt használok, kerülöm a fürdőket. Javasolta a cukormentes étkezést is.
2011. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a kommentben azt írtad, hogy kezelted, nem azt hogy kezeltetted. ez nem ugyanaz.

ebben az esetben másik orvos a tanácsom.

2011. márc. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoptatsz????Mert van egy szájon át szedhető gyógyszer(1 tabletta),ami kiöli a szervezetedből!!!!De szopi alatt nem lehet!A neve Micosys Gino
2011. márc. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Én ezt a kúpot ajánlom.Mondjuk nekem csak ez használ.Fürdésnél használj gyógyszertári imtim mosakodó gélt és nagyon törölközz szárazra.A nőgyógyászom többször mondta,törölközés után hajszáritozzam.A nagyon sok cukros ital étel is befolyásolja.És az antibiotikumok is.Persze ha szoptatsz,kérdezz rá az orvostól.Fertőtlenitsd,esetleg vasald az alsóneműidet.A törölközőket 60fokon mosd,ecettel öblitsd.Hirtelen több nem jutott eszembe.Régen nekem is makacs gombásodásom volt,mára nagyon ritka.Ja és attol,hogy a partnernek nincs tünete,simán jelen lehet nála is.Minden alkalommal őt is kezelni kell.

2011. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá az orvostól=lehet e szoptatás alatt használni
2011. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!