Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon lévő anyukák elmehetnek...

Otthon lévő anyukák elmehetnek a munkaügyi álltal hírdetett tovább képzésekre? Ha igen akkor megszünok a gyed? Mikortól mehet el?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
GYED alatt nem, GYES alatt lehet jelentkezni.
2011. márc. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első téved, mert Én is GYED-en vagyok jelenleg és mivel itt most hirdettek ilyen képzést már jelentkeztem is. Nem mondták, hogy Anyuka nem lehet!! Szóval csak nyugodtan!!!!
2011. márc. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Támogatható a képzése annak az ügyfélnek, aki GYES-en van, ha a képzés időtartama hetente nem haladja meg a húsz órát, az igénylő kereső tevékenységet nem folytat, és a képzés a gyermek egy éves korának betöltését követően kezdődik meg. Kérelmet a lakóhelye szerint illetékes regionális munkaügyi kirendeltségén kell benyújtani.


Tehát GYED mellett nem.

2011. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
utolsó írja jól én 2001/2002-ben jártam tanfolyamra és így volt
2011. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

vagy mégsem?


Jelentkezés feltételei:



Közép-magyarországi régióban lévő állandó vagy tartózkodási cím;

GYED-en, GYES-en lévők esetén a képzés csak akkor támogatható, ha az ellátásra jogosító gyermek betöltötte a 18. hónapot;

·a gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban részesülő személy kereső tevékenységet nem folytathat;

nyelvi képzés csak szakképzettséggel rendelkező jelentkező számára támogatható.



bocsi

utolsó

2011. márc. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

OFF

Bp-en nem tudjátok, indul képzés csak ezt találtam, de ez már a múlté:-((


[link]

2011. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

17:19!

Az általad bemásolt szöveg nem a Munkaügyi központ tanfolyamaira vonatkozó általános információ, hanem egy adott tanfolyamra való jelentkezés feltétele, amelyhez a munkaügyi központ támogatást adhat, ráadásul 2010. novemberi információ, de mindegy....

2011. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Jó, akkor mindegy....no comment
2011. márc. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az afsz.hu-n ezt találtam neked a képzéseknél


Támogatható az állami foglalkoztatási szerv által felajánlott, vagy elfogadott képzése annak a személynek, aki

-gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban, illetőleg terhességi–gyermekágyi segélyben, gyermekgondozási díjban vagy ápolási díjban részesül (abban az esetben támogatható, ha a képzés időtartama hetente nem haladja meg a 20 órát, és a gyermekgondozási segélyben részesülő személy képzése a gyermek egy éves – gyermekgondozási díj folyósítása esetén másfél éves – korának betöltését követően kezdődik meg, valamint a gyermekgondozási segélyben, gyermeknevelési támogatásban részesülő személy keresőtevékenységet nem folytat),


[link]

2011. márc. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!