Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitenétek, hogy melyik...

Segitenétek, hogy melyik triciklit érdemesebb megvenni a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Egyszerüen nem tudok dönteni,milyen legyen,melyik lenne a jobb.Kinéztem két fajtát,de szivesen várok ötleteket is,a tapasztalt anyukáktól.A lényeg hogy én irányitsam,és állitható legyen a szülőkar,na és persze hogy a gyereknek is kényelmes legyen.1 éves szülinapra szeretném ,májusra.

Köszönöm előre is a segitségeteket.

[link]


[link]


2011. márc. 19. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezekkel csak egy baj van: nincs lábtartójuk. Egy évesen még nem fogja tudni tekerni!!!

Másfél éves lesz a kisfiam, és most kezd odaérni a lába a pedálhoz, de még "agyilag" nem elég érett ahhoz, hogy tekerje.

2011. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi,igazad van,azt természetesen tudom,hogy nem tekeri még magától,de a lábtartóra nem gondoltam:-(
2011. márc. 19. 08:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Kényelmesebb, ha van lábtartó, mert így csak lógatná, és ha leér véletlenül a földre, akkor csak elakad, nem is tudod tolni.

Nekünk egyébként ilyen van: [link]

Egy jó tanács még, ha megengeded, bár látom, hogy mindkettő ilyen, amit kiszemeltél: fémvázasat vegyetek csak, műanyagot ne. A fémvázasak sokkal tartósabbak.

2011. márc. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Smobyból létezik egyébként lábtartós is, az így néz ki: [link]
2011. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezen, a projekten "dolgozom", én is májusra :-) szerintem a lábtartó fontos lenne, és ezeken nincs, mivel hajtani még nem fogja tudni, de le fog érni a lába.

Amire én fogok figyelni:

masszív legyen a váz

én tudjam irányatni, , mert ha ő kormányoz, tuti a másik irányba menne, mint amerre kell :-)

lábtartó legyen

biztonságiöv


[link]


kb ilyesmit,de ez jobb szerintem, és van igazán csajos rózsaszínbe:-):


[link]


[link]


én kb ilyeneket nézegetek



de a tapasztal anyukák véleménye engem is érdekel.

2011. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, mire elökerestem, addigra már írták a lábtartót:-)
2011. márc. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok a válaszokat!Akkor a lábtartós mellett maradok én is:-))

Szeretik egyébként a babáitok?

2011. márc. 19. 11:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szereti kisfiam. A babakocsiban szinte lehetetlenség volt vele elmenni itthonról, mert nem akart megmaradni benne. Ebben szó nélkül megül nyugton a fenekén. :) Könnyű irányítani is, könnyen kanyarodik, és tényleg hamarosan tekerni is tudja majd, már majdnem teljesen odaér a lába a pedálokhoz. Én is nagyon szeretem ezt, nem csak ő. :)
2011. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!