Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok az anyukák, akik éjszaka...

Azok az anyukák, akik éjszaka itt vannak az oldalon nem tudnak aludni? Miért épp olyankor irnak ide?

Figyelt kérdés
Ha esetleg én fent vagyok éjjel a kislányom miatt,nekem nem jut eszembe,hogy a gépet bekapcsoljam és netezzek,alig várom,hogy lepihenjek vissza.Sokszor látom,sok anyuka éjjel 1-2 óra körül,vagy hajnali órákban válaszol,vagy ir ki kérdést.Olyankor nem pihenni kellene az egész napos "robot" után?
2011. márc. 19. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan külföldről írnak, így több órás időeltolódás van, ezt is vedd figyelembe...
2011. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%

Én sokszor annyira fel vagyok pörögve a napi rohanástól hogy egyszerűen kell valamilyen tevékenység ami elálmosít. Mert ha csak lefekszem az nem használ, és néha nincs kedvem olvasni, a tv-ban sem megy semmi, akkor feljövök ide :)

Illetve a szakdogámat írom mostanság miután letettem a gyereket és bevallom néha elcsábulok közben és fellátogatok ide, olvasgatok kicsit, aztán uccu vissza a szakdogámhoz :) Elég kicsi az alváigényem, pedig örökmozgó pici fiam van.

2011. márc. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az én csemetéim már nem babák. mivel egész nap nem érek rá gép elé ülni, így este 11 után ha van még kedvem és erőm, olvasgatok. és ez inkább google- ben való keresgélést jelent. ( hirdetések, gyerekkel kapcsolatos dolgok, ajándék keresés...) mielőtt kikapcsolnám a gépet, felnézek néha ide is. ha van az első oldalon olyan kérdés amire tudok válaszolni, v kérdésem van, akkor gyorsan leírom. ez max 15 perc. aztán sipirc az ágy.
2011. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Héten 1x, esetleg 2x éjszakába nyúlóan szoktam sorozatot vagy filmet nézni a gépen, olyankor bekukkanbtok ide is.
2011. márc. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én terhes vagyok 39. hetes-2 hónapja nem alszom...ezért múlatom itt az időt...aztán szerintem nem jövök-egy darabig.
2011. márc. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

van aki egész nap aktív...

én is például egész nap robotolok ahogy írod, de éjjel, ill. hajnalban tanulok, így netezek...

2011. márc. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első pár hónapban mindegy volt, hogy hány óra van, összefolytak az órák. Ha volt kérdésem, akár hajnalban is benyomtam a gépek is kiírtam a kérdésemet.
2011. márc. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kislányom 2éves.Mikor kisebb volt,én mindent este csináltam meg,mikor elaludt.Takaritás,mosogatás,vasalás...Talán ezt megszoktam.Hiába fekszem le,1-2óráig tuti nem tudok elaludni.Most éppen azon gondolkodom kivasalom a hajam.:)

Fél 8-kor szoktunk ébredni.

A férjem is későn fekszik mindig.Tévézünk,beszélgetünk....,de ma elment szórakozni a barátjának névnapja van.

2011. márc. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
En Kanadabol irok ide, 6 ora az eltolodas.Tehat mikor nalunk este 9 ora van, nalatok mar hajnali 3 :)
2011. márc. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!