Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van kismama leggings? Vagy jó...

Van kismama leggings? Vagy jó lesz a "sima" is, majd alakul velem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg kényelmes, nincs kint a pocakod, és egy kicsit se szorít, addig jó.
2011. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Simát hordtam.
2011. márc. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Van kismama legging, legalabbis en Angliaban vettem. Kenyelmesebb, mint a normal, ugyanolyan arban is volt.

Annyi a kulonbseg, hogy a pocak feloli oldala valamivel magasabb volt es nagyon rugalmas anyagbol.

De en hordtam simat is. Jo ideig kenyelmes volt, a 30. het utan nyomta a pocakomat. Nagyobb meretet is vettem, de azzal meg az volt a gond, hogy vekony vagyok, vekony labakkal es ami nagyobb volt, az a labamon mar nem allt jol, a fenekemen csuszott le, csak a hasamon volt kenyelmes.

Szoval egyik reggel, amikor felvettem a terhesseg elotti leggigsemet es ereztem, hogy nyomja a hasam, akkor baromi duhos lettem es ugy, ahogy volt elol, kozepen belevagtam olloval. Olcso volt, nem erdekelt, csak tenyleg nagyon merges voltam (mar indulnom kellett volna dolgozni, nem volt idom atoltozni sem). Es igy jo volt. OK, nem volt esztetikus, de senki sem latta rajtam kivul, mert nem haspoloval hordtam. Rahuztam a felsot es kesz. Utana talaltam meg a kismama leggiset is, de bealdoztam meg nehanyat a normal kozul.

2011. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglátod. Bármit hordhatsz, ami kényelmes.


Én pl. semmi olyan ruhát nem bírtam elviselni magamon (se szoknya, se nadrág), ami a hasamon volt gumírozott. Csak olyat, ami alatta záródott és egy vékony gumis anyagbetéttel van kiegészítve, vagy kantárosat, vagy egybe ruhát.

2011. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Van kifejezetten kismama leggings, épp' a a napokban leltem rá:

[link]

2011. márc. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igazából az a "problémám" hogy a második babával vagyok még csak 10 hetes, de akkora a hasam, mint az elsővel 20. hét után. És már most kismamaruhákat kell hordanom.... Megnéztem a linket, nem is drágábbak a kismama leggings-ek, mint a másik, úgyhogy szerintem egyből olyat veszek.


Mégegyszer köszönöm!

2011. márc. 20. 07:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
hú, én viszont a bboomosat nem ajánlom. én vettem ott kismama leggingset, és mosás nélkül, két hét alatt kibolyhosodott - csupán az itthoni hordástól.
2011. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten 2 helyen van olyan H&M, ahol kismamaruhákat is árulnak: Vörörsmarty tér és az Allee. Mindkét helyen van leggings, vagy 2490, vagy 2590-ért vettem. Sima fekete.
2011. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!