Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A leggings és/vagy cicanadrág...

A leggings és/vagy cicanadrág meddig lesz még divatban?

Figyelt kérdés
Vagyis meddig kapható még? Mert én el sem bírom képzelni már nélküle az életemet. (Pl. a szűk szárú farmerrel egyáltalán nem vagyok így, az mehetne...) :)
2011. aug. 9. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én is így vagyok vele! :) Szerintem nem sokáig, mert kevés lánynak áll jól,(ugye a túl gizdáknak nem, a kövéreknek sem) és aki felveszi, azt büdös rib@ncnak titulálják irigységből! Így szerintem már az is ritkábban veszi fel, akinek tetszik, és így hamar elnyomják ezt a divatot! De ősszel még hódít- vígasztaljon! :)
2011. aug. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem jól áll, pont ideálisak a lábaim. :P De ha pl. hízok, akkor is felveszem a hosszított felső alá...

Engem nem zavar, ha nem hordják sokan, csak lehessen kapni, ha tönkremennek a mostaniak. :))


(Amúgy most vettem egy pirosat és valahogy még ezt sem találom ribancosnak, csak feldobja szürke ruháimat...)^^

2011. aug. 9. 19:24
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó öltözék ha ízlésesen hordják. És szerintem mindig is lehet majd kapni, mert mindig vannak boltok, amik a divat mögött járnak pár évvel, és ami egyszer divatos volt azt valószínűleg már örökké kapni lehet :)
2011. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ívy1 ***** válasza:
100%
Én akkor is fogom hordani,ha már nem lesz divatban. Hogy ki mit gondol róla nem érdekel senki nem tökéletes. Van kedvenced?
2011. aug. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem még sokáig,elég nőiesen öltözködik a párom,annyi hogy szoknyát nem igen hord,ezért legalább legyen nőies alsó ruházata,én imádom amikor cicanadrág van rajta. Szerintem sok olyan lány szeretné még aki nem szoknyás de szeret csinos lenni.
2011. aug. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én meg pont fordítva vagyok. Szinte már csak szoknyát és ruhát hordok, a cicanadrág az egyetlen nadrág féle, amit felveszek, még harisnya helyett vagy főlé is tökéletes, épp ezért hiányozna. :)
2011. aug. 18. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor öltözködésben te lennél az ideálom.
2011. aug. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!