Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leggings (cicanadrág) vagy...

Leggings (cicanadrág) vagy harisnya? Mindenki össze keveri a kettőt? De miért? Én divat szakon végeztem anno és felháborodva olvasom hogy lehurrogott egy csaj mert számára a kettő ugyanaz.

Figyelt kérdés
Hozzá értő személyek szoljanak hozzá főleg ( aki ezt tanulta valamilyen szinten: ruhatervező-készítő, divat-stílus szakosok,stb)
2011. ápr. 15. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem tanultam semmi divat cuccot, de tisztában vagyok vele, h a kettő nem egy és ugyan az.
2011. ápr. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na végre :))))
2011. ápr. 15. 10:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se tanultam, de tény, hogy más. Bár van pár olyan bolt, pl. H&M ahol leggings néven eladnak kb. 50 denes harisnyát, ami lábfej nélküli..:S
2011. ápr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Divat szak..beszarás :D
2011. ápr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
pontosabban divat-stílus,hát egy szakközepes osztály evvel az irányzattal. De most nem ez a lényeg
2011. ápr. 15. 12:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tanultam ilyet, de most tényleg... mégis mi a különbség? Ugyanúgy néz ki, szóval számomra aztán tök mindegy mi a neve. Nem látok, nem is érzek különbséget.
2011. ápr. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tanultam divaton, de nekem is teljesen egyértelmű, hogy a kettő nem ugyanaz... Szerintem ne idegesítsd magad, mindenütt akadnak ilyen okoskodó kis majmok. Elég baj az neki, hogy ilyen ostobára sikerült.
2011. ápr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
stylistnak tanulok, és tényleg felháborító... az meg gáz ha nem látsz különbséget... a cicanadrágnak köze sincs a harisnyával, lévén, hogy vékony anyagú sztreccses nadrág, szerintem a harisnya meg pont nem az.
2011. ápr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
de a lényege ugyanaz. ugyanarra használják, ugyanahhoz, mindkettőből van rosszabb, jobb minőségű, szebb, rondább. akkor nem mindegy minek nevezzük?
2011. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tanultam, tanulok ilyet, de szerintem sem ugyanaz a kettő.

Harisnyából van vékonyabb, vastagabb, ami télen nadrág alá, egyébként szoknyához tökéletes a mindennapokban. A leggings pedig a szteccses anyagból készült nadrág, ami hosszított derekú felsőkkel nagyon jól néznek ki.

Vagy tévedek?

2011. ápr. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!