Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ajánlanátok Dorogon vagy...

Ajánlanátok Dorogon vagy környékén gyermekorvost? Ha nem oda "tartozunk" át kell jelentkezni? Vagy fizetősen lehet? Normális orvost keresnénk gyerekeinknek!

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Környékét is írtad, így én Esztergomban ajánlanám tiszta szívemből dr. Tókos Lászlót. [link] Mi sem hozzá tartoznánk, de őt választottuk anno és egy pillanat sem volt, amikor bántam volna.
2011. márc. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogy jártok hozzá?Privin?És komolyan vesz?Lehet rá számítani?A háziorvosunk legújabbja az volt,hogy rettenetesen köhög a kisebbik (14hós) és ne adjak neki semmit.Elmúlik magától.Ez volt az utolsó csepp....
2011. márc. 20. 12:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Most kihez jártok? Állítólag a táti nagyon rossz. A sógórnőm is inkább Nyergesre hordja a gyerekeket, mert nem hajlandó Tátra vinni.

Mi Altárón a Pezderka Gyöngyvérhez járunk, aranyos,kedves, lelkiismeretes. Csak mostanában rengeteg anitbiotikummal tömi a gyereket. De csak pár hónapja csinálja ezt.

2011. márc. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tókos szuper, mi is hozzá járunk, imádjuk. Viszont azt mondta nekem, más körzetből nem vesz át, csak újszülöttet vállal.

Azért persze utána járhatsz. Sok betege van, és alapos, ezért mi csak magánrendelésre megyünk időpontra, különben iszonyú sokat kell várni... 4000/alk.

A kicsihez házhoz hívom, az 4500.

2011. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat,megpróbáljuk ezt a dokit.
2011. márc. 22. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!