Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vinnétek a babáitokat szépségv...

Vinnétek a babáitokat szépségversenyre? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Az egyik adón [link] van ez a műsor, az apró szépségek. Szoktátok nézni?

Ritkán nézem, de nem értem azokat a szülőket, igaz van pénzük ezzel foglalkozni. Ma az egyik anya azt mondta (a férje szerint), ha nem járnának versenyekre, minden évben új Mercit tudnának venni, milliókat költenek ezekre a versenyekre, ruhákra, sminkre stb......Sajnálom azokat a gyerekeket, tegnap például egy 2! hetes kisfiú is volt benne, nyert is díjat.


2011. márc. 20. 23:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges...

Most egy egyszerű kis mezei szépségverseny még belefér, de csak akkor,ha annyi,hogy viszik,hozzák, nem készítik rá a gyereket semmilyen formában. Sem külsőleg, sem pedig valami betanított hülyeséggel.

Mert jó lehet majd megmondani neki nagykorában hogy más szerint is szép baba volt.

De az élete szempontjából ennek semmi jelentősége nincs. Még fel sem fogja mi van vele. Kellenek a sikerélmények,hogy legyen a gyereknek önbizalma,de nem ennyi idős korában,és nem ilyen formában.

2011. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Én nem.

Hányinger az egész.

Ha megnyered mindenki téged anyáz, mert megvetted a versenyt.

Persze ha más gyereke kerül be, akkor az alap, mert övé a legjobb.

Mindig ez van.

2011. márc. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hogyne ! Igen ! Beöltöztetném mint christina aguilera a not míself tonightben aztán mehet a szépségversenyre, jajj hát kérlek élni kell, fejlődni a korral, most ez a divat. Hátha kifog valami pénzes pasist.
2011. márc. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vinném. A FEM3 műsorán a múltkor sikerült elkapnom egy "szépség versenyt". Teljesen kiakadtam! Anyuka még a szomszédoknak is nyírta a füvet, csak abból a pénzből meglegyen a benzinre való, hogy vigye a lányát. Teljesen megrökönyödtem, mikor láttam, hogy mennyi sminket pakolnak a gyerekekre! Szépek-szépek a lányok, de nem hiszem, hogy pont erre van szükségük ennyi idős korban. No a csalódásról nem is beszélve, ha nem nyernek.
2011. márc. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sznob unatkozó anyák kivagyisága. Sajnálom a gyerekeket.
2011. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen egyetértek a nem vivőkkel és az indokaikkal.


az 5 évesnek nem kell úgy kinézni hogy 13 legyen és az hogy" megalapozom a gyerek jövöjét " meg olyan hogy valóban sokba kerül és ha azt a pénzt tisztán eltenné akkor sokkal többet tehetne félre az egyetemre.


úgyértem nézzük rákölt 2000 USD-t a versenyre és lehet nem is nyer semmit akkor veszteség... ha meg nyer 50 dolláros betétkönyvet elégedett hogy tett félre...


a másik hogy lehet a gyerek szép de az anyjuk hogy néz ki???

2011. márc. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ismerem ezt a műsort, láttam pár párszor. Én vinném a gyerekemet szépségversenyre, de nem ilyen típusúra,mint ami ebben a műsorban látható. Valóban gyönyörű gyerekek is szerepelnek benne, de én túlzásnak tartom, hogy 2-3 éves gyerekeket annyira kisminkelnek, és riszálják magukazt. Aztán sokszor olyat is látni , hogy a gyerek sír, nyafog, mert semmi kedve az egészhez, hát ennek sem sok értelmét látom. Sok anyuka ebben a műsorban azzal indokolja a gyereke versenyeztetését, hogy ez önbizalmat ad neki, és küzdeni akarást vált ki a gyerekből, és ez majd az iskolában, és felnőttként is majd hasznára lesz. Szerintem ilyen cicomaversenyek nélkül is lehet egy gyerekbe önbizalmat és küzdeni akarást, kitartást "nevelni".
2011. márc. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az a baj, hogy pénzbe kerül. Erre nagyon sajnálnék költeni.

Ha ingyenes lenne, lehet, hogy vinném.

Én is voltam Miss Hungary válogatáson és ebben mi a rossz? Legalább megtanulnak versenybe szállni másokkal és tökéletesre törekedni. 6 hónapos a lányom és tényleg gyönyörü. De mindenáron nem nevezném be az tuti. Vannak fontosabb dolgok is, de nem tartom szörnyünek ezt sem...

2011. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
59%
Nem hinném, hogy egy gyerek jellemfejlődésének használ, akár mindig ő az édibédi cukifali, aki minden versenyt megnyer, akár ő az örök futottak még kategória. És ráadásul amit művelnek az egészségükkel! Ezek a gyerekek már fogyókúrán vannak, ha épp nem műfoguk van, akkor fehérítik a fogaikat, és az a tonnányi smink se hinném, hogy használ a finom gyerekbőrnek... és állandóan belégzik a hajlakk permetet... szóval szerintem elmebetegnek kell lenni, hogy a saját gyerekét kitegye ezeknek az ember, csak a saját önző vágyát kielégítendő, hogy az ő gyerekét más is szépnek tartsa.
2011. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Időnként szoktam nézni,és különböző szülők különböző indokból viszik a gyerekeket oda.Vannak az unatkozók,vannak a csúnya anyák,és vannak a felvágósak.Pozitívumot nem nagyon látok benne,mert még a nyeremény is csak a töredéke a fellépésekre költött összegnek.

Talán tényleg jót tesz 1-1 gyerkőc önbizalmának,(már amelyik nem lesz beképzelt,mert ilyenek is vannak).Vagy egy jó családi program,ahova elmehetnek akár a nagyszülőkkel együtt...Talán ez a gyerekek szempontjából a pozitívuma.

De a legnagyobb előnye az,hogy rengeteg ember megél belőle.A szervezők,a trénerek,fodrászok,sminkesek,van forgalom a szállodában,étteremben ahol rendezik...Szóval gazdasági szempontból jó dolog,ha van rá igény és pénz.


És,hogy a kérdésre is válaszoljak,nekem sem igényem,se pénzem nem lenne rá,úgyhogy nem,nem vinném őket.:)

2011. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!