Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fel szoktátok ébreszteni a...

Fel szoktátok ébreszteni a délutáni alvásból a babáitokat azért, hogy este ne legyen gond az elalvással?

Figyelt kérdés

Most inkább nagyobb, 1 év körüli babákra gondolok.

Én legkésőbb 4-kor mindig felébresztem a babámat, különben nem alszik el, csak 10, néha 11 körül. Így viszont fél 9-9 fele már ágyban van.

Köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 7. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is felébresztettem a gyerkőcöket ha "túlaludták"magukat,mert ha hagytam őket aludni délután,akkor volt,hogy csak vacsora időben keltek fel,és akkor lőttek az én alvásomnak este:(
2010. jan. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is keltettem már föl, ha úgy alakult, hogy a déli alvás elcsúszott, vagy délután újra elaludt.
2010. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha 2,5-3 óránál többet alszik délután. Néha előfordul vele, ha nagyon kirohangálta magát.

20 hónapos

2010. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk úgy van, hogy elvileg déltől kéne aludnia kettőig, de a bölcsiben is simán hagyják tovább aludni (tegnap negyed négykor keltették), szóval én meg sem lepődöm, ha itthon is tovább alszik. Általában elhatározom, hogy na jó, felébresztem fél háromkor, de aztán túl nagy a csábítás és hagyom aludni, mert jól elvagyok olyankor :) Aztán este úgyis megiszom a levét.
2010. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem,soha nem ébresztem fel.20 hónapos,1 körül teszem le.Van,h 2.5 órát alszik,van,h 3.5 órát.Igaz,ha 5-kor kel,akkor is elalszik fél 10 körül.
2010. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is felkeletettem, bár nekem a lányom aludt délelőtt 1-1,5 órát, aztán 4 körül megint álmos volt, aludnia kellett egy picit. Na most ez egyáltalán nem volt jó, mert este még 10-kor csiripelt.

Igy váltottunk: nem hagyom aludni délelőtt, csak fél 1 körül, akkor alszik 2 órát, és estig nyugi van.

Csak nálunk az a baj, hogy éjszaka óránként fentvan, és reggel 7-7,30-kor már fent van. 15 hónapos.

2010. jan. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha nem alszik fürdés előtt, akkor nem tud elaludni, csak 11körül. Így hagyom, két részletben alszik délután/este.
2010. jan. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem ébresztem fel, ezért inkább próbálom a délutáni alvást úgy időzíteni, hogy legkésőbb 18 órakor felébredjen. Ilyenkor 20 óra körül fürdik, és egy órán belül általában alszik. Egy éves.
2010. jan. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18hós a kisfiam, de még van amikor 2x alszik.és mindegy hogy hány órát aszik napközben ,este 8kor ugyanúgy elalszik, és fél7-7jor kel reggel.
2010. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szia,igen felébresztem!


Lányom 9 hónapos,délelött alszik 1-1,5 órát,délután 14-15 óra körül alszik el,ha ilyenkot 17 óráig nem ébred fel,akkor felébresztem,mert este mi 19 órakor fürdünk,utána szopi és 8 körül alvás!


Ha reggel későn kel,akkor nem alszik délelött,ilyenkor azonban délután már 13-14 óra körül alszik!


Szép estét!

2010. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!