Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire meritek "levetkőztetn...

Mennyire meritek "levetkőztetni" ebben a szép időben 2-3 éves gyerkőcőtöket? Téli holmikat már elraktátok pl. téli sapi, kabát, stb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 13:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap egy szál pulcsiban volt a 3 évesem, sapka nélkül. Napon voltunk, volt vagy 17 fok.


Ma fújt a szél, így a pulcsira adtam egy tavaszi kabátot, és egy horgolt sapit is vett fel.


A téli ruhák nagy részét már eltettem.

2011. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én még nem tettem el, pl tegnap egy vékonyabb pulcsira adtam a vastag kabátot, felevastag sapival.

Hétvégére hideg lesz megint esetleg fagy vagy hó.

Szerintem ne tedd még el, és ne vetkőztesd ki, csalóka az idő, ha fúj a szél a szép időben mindenképpen öltöztesd fel rétegesen.

Ne feledd ilyenkor lehet a legjobban megfázni, mert azt hisszük milyen jó idő van már.

2011. márc. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Még nem raktuk el a téli holmikat, de eszembe sem jutna már sem felvenni, sem ráadni a gyerekekre a téli kabátot, a vastag sapkát vagy a bundás csizmát.

Átmeneti kabátot és vékony sapkát hordanak mindketten, mint ahogy én is átmeneti kabátot hordok.

De rengeteg embert látok még téli kabátban és csizmában és sok-sok kisgyereken még bélelt csizma, overál és vastag sapka van...

2011. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

(Én tegnap láttam egy fiatal csajt téli kabátban, sapkában, sálban, kesztyűben! Vajon télen mit vett fel??...bocs az offért)

Én a 2,5 éves lányomra ma egy polár pulcsit és rá mellényt adtam. Vékony sapka csak az árnyékban volt rajta, a napon levettük. (A harisnyán dilemmáztam, ill. vastag nadrágon, végül harisnya+farmer volt rajta, mert a homokozóban néha leül.)


Azért én remélem, hogy annyira már nem lesz hideg, hogy a téli bundás cuccokat kelljen előszedni.

2011. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

A télit már rég elraktam :)


Tegnap és ma is ragyogó napsütés, bár tegnap fújt a szél.


Térdzokni, vastagabb de nem bélelt nadrág (farmer, kordnadrág), rövid ujjú body, vékony póló, közepes pulcsi, széldzseki, pamutsapka, tavaszi cipi.

Ma már dzsekit sem adtam rá olyan meleg van és a szél sem fúj.

2011. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Off: Biztosan van aki fázósabb, de az a kérdés, hogy -10 fokban, mit vesznek fel?!


Nekem már melegem lenne a vastag kabátban, de a gyereknek is.

Az 1 éves lányomra (tudom 2-3 évesekről van szó, de remélem nem baj, ha írok), farmer+harisnya, kis cipő vagy bakancs, de nem bélelt, hosszú ujjú body, magasabb nyakú vékonyabb pulcsi, polár pulcsi, vagy kardigán, és tavaszi kabát vagy mellény, vékony sapka.

A kabát mellény, attól függ, hogy mennyire fúj a szél....

Nem szabad a gyerekeket sem túlöltöztetni, mert úgy fáznak meg a legjobban, ha kimelegednek, de vékonyan sem szabad, mert csalókás az idő.

Remélem a téli cuccokat, már nem kell elővenni, nem raktam el, de ha ilyen jó marad az idő, hamarosan elpakolom.

2011. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 éves, am ebben volt a játszótéren: hu body, hu kapucnis pulóver, zokni, nadrág



téli cuccokat nem adok már rá, és 15-20 fokban sapkát se, se vastagat, se vékonyat

2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Ha játszótérre megyünk, adok még rá harisnyát a naci alá, mert ül a homokban és szöszmötöl. Póló, kardigán, pufimellény van felül. Vékony tavaszi sapka.

Rajtam is van még mellény, ha lemegyek.

2011. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Tavaszi kabát, tavaszi sapka és sportcipő volt rajta ma.

A tél holmikat csak félretettem, de még nem pakoltam el.


Minket ma elkerült egy 15-16 év körüli fiú biciklivel. Volt rajta: póló, rövidnadrág, papucs. Ennyi. Se zokni, se cipő, semmi egyéb. Kicsit túlzásnak éreztem.

2011. márc. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A gyerek ugyanannyira érzi a hőmérsékletet, mint a felnőtt. Én általában olyan ruhát adok rá, amilyet én veszek fel.
2011. márc. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!