Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire meritek "levetkőztetn...

Mennyire meritek "levetkőztetni" ebben a szép időben 2-3 éves gyerkőcőtöket? Téli holmikat már elraktátok pl. téli sapi, kabát, stb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 13:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mivel én magam is pulcsiban flangálok egész nap, így a gyerekre sem adok kabátot. Igaz, ő csak annyit van kint, hogy elmegyünk a bölcsibe meg hazajövünk (3 perc az út), meg persze a bölcsiben kimennek délelőtt, illetve ha úgy jön ki a lépés, akkor hazafelé teszünk egy kis sétát még. Sportcipő van rajta, melegítő, póló, pulcsi és baseball sapka. Meg reggelente mellény, mert akkor kicsit hűvösebb van.
2011. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Siosem értettem illetve nem értem miért kell a játszótérre agyonöltöztetni a gyereket.

2x annyi cucc van rajta, mint anyukán, pedig a gyerekek meg sem állnak egy perce, míg anyuka áll vagy ül.

2011. márc. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ma nálunk iszonyat meleg volt a kisfiam egy szál vékony pulcsiban volt, sapi nélkül, a napon így is melegünk volt. Mellettünk 2 gyereken is télikabát volt és téli sapka, az anyukák meg pólóban. nem értem miért gondolják, hogy 20 fokban még így fel kell öltöztetni a gyerekeket, szegények komolyan sajnáltam őket.
2011. márc. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ma (kb. 20 fok volt) láttam egy anyukát télikabátban, a nyaka körül vastag sállal, a 6 hó körüli babája pedig overálban és jó vastagon betakarva aludt a mózeskosaras babakocsiban...

Én vékony nadrágban, pólóban és melegítőfelsőben voltam, de ahogy toltam a babakocsit, így is szakadt rólam a víz.

2011. márc. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Téli holmik közül én már elraktam a gyerekek bakancsát,overrált,vastag sapi-sál,kesztyű,de azért reggelenként még elkel a vastag kabát,mikor megyünk az oviba.Úgyhogy azt még használjuk.Az elmúlt napokban nagyon szép idők voltak,igy én sem öltöztettem túl őket a játszótérre,vittem nekik mellényt mert 5-6 óra körül kezd hűlni a levegő,meglátszik,még nincs igazán tavasz.Úgyhogy most már azért én is jobban le merem vetkőztetni őket,bár ahogy az egyik válaszoló irta,vigyázni kell,mert csalóka az idő.Azt én sem értem,sokan miért öltöztetik még úgy a gyereket,mintha most is tél lenne...
2011. ápr. 3. 07:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!