Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Téli ruházat: mennyit költesz...

Téli ruházat: mennyit költesz csizmára és kabát a gyereke (i) dnek?

Figyelt kérdés
Legfőképpen az újonnan vásárolt holmik ára érdekelne.
2011. okt. 24. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát újonnan "csak" 2 csizmát veszek fejenként meg egy új kabátot. A többi csere kabát turis de nagyon jó minőségű (mellesleg sokkal egyedibbek és szebbek mint az újonnan vettek).

Csizma deichmannból egy drágább és egy olcsóbb 4 éves fiamnak 8900ért vettem tiszta bőr csizmát, illetve 4500 ért egy hótaposó szerűt.

Lánykámnak 2990 ért egy csini csizmát, 4900 ért bakancs szerűt szintén deichmannban.

Kabát : tescós 4500/ gyerek.

Overál teszveszről 2500 illetve 4000 per gyerek.

És még van egy csere kabát az mindkettő turis 2000-2500 körül voltak szépséges next ill. cherokee kabik.


(van egy harmadikam is de ő még pici szóval neki a nagyobbakról maradt a kabát, overál és bundazsák is).

2011. okt. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy cipőből, csizmából CSAK jó minőségű újat adok a gyerekekre, még ha gyorsan ki is növik, de a gerincének nagyon nem mindegy, miben jár. Én most Joyssy csizmát vettem (10900) a lánykának és Brütting bakancsot a fiúnak (14900), ezenkívül kapnak majd még mindketten hótaposót. A kabát, overáll lehet akár turis is.:)
2011. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom cipőből mindig jó minőségűt kell venni. Én most D D step bakancsot vettem a fiamnak 14.ezerért. Kabátból van egy jobb elmenős, de mondjuk ilyenek vannak kínaiban is már szépek4- 5 ezerért, bár nekem legfontosabb a praktikum, magasan záródó nyakrész összehúzott ujjrész hosszú derék és alul is összehúzhatós legyen + levehető csukja és olyan zseb amibe oldalról dughatja a kezét nem felülről. Ilyet mondjuk tavaly leárazva vettem zarában 5000 Ft-ért dupla méretes úgyhogy idén is jó lesz. Otthonra meg van két turis de ezek is teljesen újak kilós turiban veszem őket szóval nem túl drágák így. Még egy hótaposó hiányzik már kinéztem az valószínűleg siesta lesz ez is kb annyi lesz mint a bakancs,
2011. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a két nagyobbnak 1-1 nike télikabátot és 1-1 cherokee-t vettem

a nike 14790 ft/db a cherokee 4500 ft/ db


cipő és csizma szintén 2 pár magasszárú nike 15.990 volt /pár a lánynak bélelt adidas boxcipő, ez 17590 volt akciósan, a fiúnak a deichmannban 7990 ft


a kicsiknek a brendonban vettem 2-2 overállt, ezek 11990 ftba kerültek/db és volt 8300 pont a kártyámon ez lejött.

a 2 éves nike csizmát kapott e 7990 ft volt és egy vizhatlan clarks-ot rendeltem angliából, ez postával 12395 ft volt, a kicsi még nem hordd lábbelit szerencsére :-)

2011. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csizma, ami a nagyon hideg havas időkre is jó kb 6000.

Ruha kb 10.000 mármint a felső ruházat, több garnitúra különböző vastagságú overál és kabát.

2011. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Brütting? Én nem venném... Kínai, mérgező anyagúakat gyárt a cég és méregdrága egy kínai cipőért...

[link]

2011. okt. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!