Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha a gyereket...

Mit gondolnátok, ha a gyereketek tanárnőjét tetoválás ékesítené?

Figyelt kérdés
Az alkarom belső oldalára szeretnék valami picit, ami a lányommal kapcsolatos.
2011. márc. 27. 21:36
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
86%
es ha tortenetesen a tanarno dohanyzik akkor torvenyszeru hogy a gyerek is fog, vagy ha a baratja a kutba ugrik akkor o is megy utanna??? nem szabad ilyen kovetkezteteseket levonni...a gyerek el tudja donteni hogy mit akar. lehet hogy egy tetkos tanarno lattan meg sem fordul a fejebe hogy neki is kell de az is lehet hogy nincs a kornyezeteben senki akinek lenne de o megis lat az interneten es csinaltat maganak is...
2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%

Nem a diákok döntik el,hogy egy tetoválás megengedett-e az iskolai tanárnak..Mivel nem tőlük kapod a fizetésedet..Ha a vezetőség úgy dönt,hogy nem helyén való egy tetkó,akkor hiába mondják a diákok,hogy őket nem érdekli..Őket az sem érdekelné,ha kirúgnák a tanárt mert tetkója van..

Én ha tanár lennék,és egy tetkót akarok látható helyen,nem itt kérdezném meg,hogy legyen vagy sem,hanem kérnék egy időpontot az igazgatótól.Majd neki mondanám el,hogy ezt és ezt szeretném megcsináltatni,van-e az iskolai szabályzatban olyan ami tiltaná,vagy az iskola delegáció mennyire nézné ezt jó szemmel.Ha az igazgató azt mondja,hogy ennek semmi akadálya,és nem lesz hátránya a munkádnak akkor csináld..Ha az igazgató felsorol pár érvet,hogy miért nem lenne jó ötlet akkor két dolgot tehetsz.Elfogadod az igazgató érveit,és olyan helyre csináltatod a tetkót ahol nem látni.Vagy keresel egy másik munkát..

Egyébként nem tudom,hogy emlékeztek-e arra a mentőorvosra aki tetováltatta magának.Mivel a tetkója miatt állandóan falba ütközött,így avval a hozzáállással,hogy a saját testével azt csinál amit akar,az orvosi tudása még mindig a régi marad.Így egyre több tetkót csináltatott. A végeredmény az lett,hogy kirúgták az állásából,és senki nem alkalmazza mint orvos..Ugyanis a legtöbb beteg nem kért belőle..(még akkor sem ha jó orvos)

Szóval vannak szakmák ahol nem előnyős a mai divatőrület a tetoválás..

2011. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Régebben néztem a MIAMI INK,és a L.A ink műsorokat.Pont az L.A inkbe volt egy rész amikor a sráchoz egy tűzoltó ment tetoválást csináltatni a szeptember 11-e emlékére..(mert hogy ő is ott volt) A tűzoltó tele volt tetkóval de a lábára még ahol volt hely csináltatott egy újat. A tűzoltó mesélte,hogy A legtöbb kollégáján szintén van tetoválás,de mégis egy új törvény miatt takargatniuk kell.Teljesen kiakadt,hiszen ahogy mondta jól végzi a munkáját,többször kitüntetett tűzoltó,és mégis nyakik be kell gombolkoznia,mert látszik a tetkója...

Vannak helyek ahol nem tolerálják..

2011. márc. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bal felkaromon van. A munkahelyemen olyan felsőt viselek, ami eltakarja.
2011. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

12.41: Mi az az iskolai delegáció? :D Azért itt kérdeztem, mert itt akartam kérdezni, kívülállók véleménye érdekelt. Az igazgatóságét tudom. És nem divatőrületből, hanem emléket szeretnék a lányom babakarából, és pont ilyen emléket, igen.

Valaki kérdezte, hogy mi lenne pontosan: a talpacskája piciben :) alkar tényleg nem jó, talán még a csukló lenne a legszebb... nem tusom még.

2011. márc. 28. 20:53
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Semmit az égvilágon. Nekem is van, nem vagyok bűnöző :-)

Manapság nagyon sok mindenkinek van!

2011. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem szólnék semmit, mert nekem is van :D Magánügy. Ez kb olyan mintha a rúzsod szinét szavaztatnád meg a szülőkkel :)
2011. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 32 éves,három gyerkőcös,egészségügyi diplomás+diplomás szociális munkás+kisgyermekgondozó-nevelő okj54-es tanfolyamra járó anyuka vagyok,aki a gyermekvédelem területén dolgozik,van 4db tetoválásom,az egyik tulajdonképpen az egész hátam(egy hatalmas kínai szimbólum kígyó)van a jobb kézfejemen,a jobb bokámon és a nyakamon is fut le egy vékony tövises faág.Mégse rúgtak még ki az állásomból,gyerekekkel foglalkozom,szülőkkel,kórházakba járok,fiatalkorúak börtönébe,gyámügyre,bíróságra.

A tetoválásaim nem akadályoztak a diploma szerzésben sem.

Három gyermek édesanyja vagyok,és egyik sem akar ezek miatt magának tetoválást,bár lehet késöbb majd igen.


Semmi kivetnivaló nincs egy pici kis apró tetováláson azért mert tanár valaki.

2011. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a tanár is ember, ráadásul ha nem elemistákat tanítasz, akkor meg pláne.Sok sikert hozzá!
2011. márc. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Ha igényes a tetoválás és nem úgy néz ki, mintha a börtönben lett volna csináltatva, akkor az lehet ízléses és elegáns. Ez is egyfajta testékszer. Szerintem nyugodtan csináltasd meg! Ha pedig középiskoláról van szó, akkor pedig főleg.
2011. márc. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!