Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pesztonka mellszívó + orrszívó...

Pesztonka mellszívó + orrszívóval kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 25. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem van, ritkán használtam (inkább kézzel fejtem szopi után) fejésre, de akkor jó volt! Az orrszívót is (sajnos) kellett használnunk, azzal is meg voltam elégedve. De nincs összehasonlítási alapom...

2009. febr. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak orrszívóm van, de meg vagyok vele elégedve. Eddig szerencsére csak párszor kellett, de szerintem kíméletesebb az éjszakai orrszívásnál is, mint a porszívós.
2009. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A mellszívó úgy sz*r, ahogy van. Nekem csak brutál méretűre dagasztotta a mellbimbóm és nem szívott ki szinte semmit. Utánaolvastam, és az olyan mellszívó, ami csak a mellbimbót tépi, nem igazán ajánlják a zsakemberek. A legjobb az aventes de persze melle válogatja- de ha tudod, inkább kézzel fejd. Úgy tudod a leginkább megóvni a cicid. Az orrszívója abban az esetben jó, ha csak tejdarabot vagy fikuszt akarsz kioperálni az orrából Nátha esetén nálunk nem vált be, mert nagyon tiltakozott ellene a lányom, és akarva akaratlanul, de megsértettem az orrát belül, kicsit ki is vérzett. Azóta porszívós orrszívót használunk. Egyáltalán nem olyan agresszív, mint amilyennek sokan beállítják, sőt! Mivel nem megy bele az orrába, csak az orrnyílás elé kell rakni, nem lehet vele felsérteni az orrnyálkahártyát. A cuccost meg sokkal hatékonyabban szedi ki, mint pl a pesztonkás is.
2009. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van mindkettő.A mellszívó tényleg nem ér semmit,attól még a pumpás kézim is jobb!Az orrszívója viszont nekünk nagyon bevált.A végén van egy "gumis"vékonyított kis valami,ami nem sérti meg belül az orrát és kicsit mélyebbre is lehet vele hatolni
2009. febr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!