Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Családi pótlék pénteken vagy...

Családi pótlék pénteken vagy hétfőn lesz?

Figyelt kérdés
Néztem az utalás időpontja április 1. napja azaz péntek, még aznap vajon számlán lesz vagy csak hétfőn?Múlt hónapban is elsején utalták és másodikán volt rajta a számlán de most közbe jön a hétvége, akkor gondolom nem kapjuk meg? Vagy igen?
2011. márc. 29. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel csupán pénteken utalnak, így nem valószínű, hogy még aznap meg is érkezzen a számlára... így csak 4-én lesz pénz.
2011. márc. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elszomorodtam:( akkor ezek szerint hétvégén sem lesz még:((
2011. márc. 29. 09:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajna csak hétfőn ! Nálunk egy ezres van itthon, de a hűtő tele. Ha vészhelyzet lenne, tudnak segíteni, de minden hónap végére elfogyunk :((( (Lakáshitel).
2011. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nálunk is ez a helyzet:) kb egy ezresünk van de a hűtő hála ég tele, tehát van mit főzni, nekünk is van hitel, négy is, de nem szeretek pénz nélkül lenni, ilyenkor mindig az a parám, hogy a gyerek ha beteg lesz akkor gyógyszer kell stb.
2011. márc. 29. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, csak hétfön lesz sajnos :(

Nah nálatok jobb a helyzet, mert nekünk 180 ft-unk van addig. A babának természtesen mindene megvan, de mi éhezünk addig, mert szó szerint margarinon kívül semmi nincs itthon. De 1 hetet csak ki lehet bírni kaja nélkül.:((

2011. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Semmi megtakarított pénzetek nincs?

Nekünk még ez az utolsó jó hónap, mert kapom a Gyed-et. De aztán májustól véget ér a "jó világ" és jön a Gyes, ami nagyon drasztikus különbség a Gyed összegéhez képest.

Szerencsére van megtakarítás, így azért könnyebb.

2011. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor a héten mi jobban állunk mert nekünk még van itthon 4 e ft.De azt hétfőn elviszem fogorvoshoz!:(

Nekünk volt megtakarításunk, de felújítottuk a ház egy részét és kicsit többe lett mint gondoltuk.

Képtelenség félre tenni.Igen ha a ház hitel nem volna.

2011. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Megtakarítás??-az mi?:))) de jó lenne, annak idején volt, de sajnos nem úgy alakultak a dolgok ahogy szerettük volna, mindegy is nem idegesítem rajta magam, mert felesleges, annak idején jól indult minden de egy pár hibás üzleti lépés mindent vitt, szóval újra talpra kell állni, majd meg is lesz az csak előbb ki kell nyögni a veszteséget. Nagyon sajnálom csajok, hogy ti is így álltok:(meg is vesznék, ha csak egy margarin lenne itthon, de sajnos eljöhet még az az idő is..viszont én próbálok amikor pénz áll a házhoz olyan dolgokat vásárolni, amiből tudok főzni, sütni végszükségben, sok liszt, élesztő , tej stb, volt, hogy hó végén állandóan lángos volt meg házi kenyér,meg a fagyasztóból elővett előzőleg megfőzött kajamaradék, de néha ez van, nem ezt szántuk magunknak sem a gyereknek de már nem tudunk mit tenni, na majd ezután:)
2011. márc. 29. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!