Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pénteken lesz családi potlék?

Judit20 kérdése:

Pénteken lesz családi potlék?

Figyelt kérdés
Mert 1-én utal akkor szerintettek rajta lesz vagy csak hétfőn?
2010. szept. 29. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
csak hétfőn
2010. szept. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden hónap második munkanapján érkezik, tehát csak hétfőn lesz. A gyedet viszont megkaphatod elsején, ha azt kapsz.
2010. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pedig annyira jo lett volna! Gyedet a munkahelyemről kapok 10.-én
2010. szept. 29. 15:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne tedd rá a nyakad a hétfőre, inkább kedd. Péntek utalás, ilyenkor inkább keddre érkezik meg a pénz a számlákra.
2010. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Asszem a negyedik ilyen kérdés ebben a hónapban, és minden hónapban van még pár ugyanilyen..... Oké, hogy inkább akkor hagyjam szó nélkül, és ne írjak semmit, de már tényleg idegesítő, ne haragudj... már nem csodálom, hogy tegnap egy hasonlón kiakadt pár anyuka....
2010. szept. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2010. szept. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akki nem tudd normális választ adni azt kérem ne válaszoljon ! Biztos nem azért várom a családit mert mert milliomos vagyok!
2010. szept. 29. 17:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki várja a hó eleji "fizetést", csak titkolja mindenki... jujj nehogy a szomszéd vagy Gipsz Jakab megszóljon :) jujujj vigyázzatok!!!
2010. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!