Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megvennetek a fiatoknak a...

Megvennetek a fiatoknak a lanyos szinu jatekot ha neki az tetszik? Vagy forditva lanyotoknak a fius szinut?

Figyelt kérdés

20 honapos fiunkkal szombaton vasarolni voltunk es nagyon megtetszett neki egy orias labda.A husveti akcio miatt le volt arazva ezert gondoltuk megvesszuk neki. De amivel a fiam jatszott az lila szinu volt, pillango mintaval. Igy inkabb egy fiusabbat valasztottunk neki. Mar ott az uzletbe is hisztizett miatta es itthon sem jatszik vele.

Ti megvettetek volna neki inkabb a lanyos szinut? Ha mar neki az tetszett?


2011. márc. 29. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen! Különben is, mi az, hogy "lányos"? Manapság, amikor rózsaszínű inget viselnek férfiak. Semmi baja nem lett volna tőle, őt még nem rontotta el a konvencionális gondolkodás a nemi szerepekről:) Igaza volt a fiadnak, hallgass rá legközelebb! Majd, ha ő tiltakozik ellene (mert tisztában lesz már a "lányos" kifejezés értelmével), akkor válassz vásárláskor e szerint.
2011. márc. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kislányomnak fekete-piros Verdák hátizsákja van. :)

Én is azt venném, amit ő kér. Pár év múlva úgysem a "lányosat" választja.

2011. márc. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én múlt héten vettem a fiamnak lila labdát.Az a kedvenc színe.:)

Eszembe nem jutott volna visszarakatni vele és mondjuk kéket venni.

Amugy tudtad,hogy a divat szerint most a rózsaszín és lila ruhák mennek a fenőtt férfiaknál is?

2011. márc. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

3. vagyok

1 hét múlva lesz a fiam 2. szülinapja és direkt lila színű tortát rendeltem neki:)

Legközelebb vedd meg neki vagy ezt már nem lehet kicserélni?

2011. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is megvettem volna.

2,5 éves fiam rózsaszín pénztárgéppel játszik, szerintem más színbe nem is lehet kapni (bár nem én vettem), de miért ne játszhatna vele a színe miatt?!

2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp megvettem volna.
2011. márc. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez a fiús és lányos dolog, á.

Azt szerette volna, valószínű a minta jobban tetszett neki, mint maga az, hogy labda.

Amúgy ha főzőcskézni támadna kedve és "étkészletet" kér, akkor inkább barkács felszerelést kap majd?

Próbáljátok meg kicserélni, hátha.

2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ket fiam van es egyertelmuen megvettem volna neki. Vannak lanyos jatekaik. Sot, egy-egy ruhajuk is akad.

A lila, rozsaszin egyebkent tenyleg divatos most ruhaban is fiuknal, ferfiaknal, a csokibarna boron kifejezetten jol all. A fiamnak epp most vettem egy nyari inget, egyertelmuen fius szabasa van, feher alapon nagy kockas: rozsaszines, lilas, kekes vonalakbol allnak ossze a kockak.

Nem emiatt lenne mas beallitottsagu, ha az lenne, hidd el.

2011. márc. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

biztosan megvettem volna azt. nem értem a múgy ezt a nagy színmániát. 1 évesemnek van piros melegítője, sárga pólói(kedvenc színe), lila póló, stb...

mitől félnek? attól még nem fog a gyerek felnőttként a saját neméhez vonzódni, hogy nem csak kéket hord egy fiú, meg rózsaszínt egy lány!

2011. márc. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!

Eppen azert kerdezem mert meg ki lehet cserelni, szombaton vettuk es 1 hetig ki lehet cserelni.

:)

2011. márc. 29. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!