Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves lányotoknak megvennétek...

3 éves lányotoknak megvennétek ezt a szandált? (link lejjebb)

Figyelt kérdés

Nekem úgy tűnik,kevés rajta a pánt és igy nem is annyira tartja a gyerek lábát...Szerintetek?

[link]


2011. máj. 24. 06:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Én tuti nem .Nem tartja a lábát.
2011. máj. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, elég könnyen kimenne benne a bokája így első ránézésre.
2011. máj. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztosan nem. Ez egy felnőtt lábra való gyerek méretű cipő, szaladni garantáltan nem tudna benne.
2011. máj. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Inkább ezt:

[link]

vagy ezt:

[link]

2011. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk van ilyen, juliusban lesz3 éves. Egy 3 éves gyereknek nincs mit tartani a lábán. Volt már ebben bölcsiben, játszótéeren,semmi baja a gyereknek, a szandál eleje lekopott:)

Amugy meg sima papucsban járt végig tavaly egész nyáron, olasz nyaralás, balaton 3 hétig, sose volt baja,pedig a papucs az papucs, hátul nincs semmi.

2011. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg.Inkább azt amit az egyik anyuka ajánlott.De igenis kell a szandinak tartania egy 3 évesnek a lábát.
2011. máj. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2011. máj. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt megvennéd ezt a szandit nézz körbe a neten,hogy mit írnak.
2011. máj. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Igazából nem én akarom megvenni,hanem a barátnőm vett ilyen szandit a lányának és én mikor megkérdeztem tőle,ez a szandál mennyire tartja a gyereke lábát,akkor azt mondta,hogy 3 éves elmúlt a lánya,mikor kaphat végre divatos szandit?Meddig kell,hogy tartsa a lábát a szandál,vagy a cipő?Na mindegy,ő tudja...

Én a 4 éves fiamra is még olyat vettem,aminek erősebb pántjai vannak-jó,mondjuk más a lány és fiúszandi is-meg ami tartja azért a lábát.Én ebben a kis pántos szandiban félnék,hogy elesik a gyerekem,azért nem a legbiztonságosabb.Az egyik válaszoló jól irta,ez 1 felnőttnek való szandál gyerekméretben.A gyártónak is ennyi esze van,hogy ilyet forgalomba hoznak 3-4 éves gyerekeknek..

Utolsó válaszoló:köszi a linket,de abban a beszélgetésben csak a babákról van szó,arról ne igazán ir,meddig kell hogy tartsa a gyerek lábát a szandál..


[link]

Az én 2 éves kislányom szandija ilyen,1 hete vettem neki.Sztem jövőre is hasonlót fog majd kapni.

2011. máj. 24. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!