Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról, ha...

Mi a véleményed arról, ha valaki rengeteg képet kirak a gyerekéről az iwiw-re?

Figyelt kérdés

Szeretem nézegetni mások babás képeit is, nem ezzel van a baj. Én is kiraktam a babámról kb. 20 képet, de szerintem még sok is.

Egyik imserősöm több száz fotót felrak, pl, ha valami új ételt ad a babának, akkor azt is fotózza és kirakja. Nem túlzás egy kicsit?


2011. márc. 29. 22:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy mindenki maga dönti el, hogy mennyi képet rak fel. A te döntésed pedig, hogy érdekel-e vagy sem. Nem kötelező megnézni és ennyi!

Provokatív a kérdésed, naponta van legalább 1 ilyen kérdés itt az oldalon...

2011. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Olan mint amikor valaki kirak magáról gy nagycsomó képet, meg az új autójáról, meg a pasijáról...nagyképűség....
2011. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 100 semmivel sem nagyobb túlzás, mint a 20. Ekkora mennyiségnél már annyira mindegy, hogy 20 vagy 50 vagy 100 képről beszélünk.


Háromféle szülő van: aki egy képet sem tesz fel, aki feltesz mondjuk 1-5 db-ot, úgymond "mutatóba", és aki tizensok és ennél is több képpel árasztja el a közösségi oldalakat.


Egyiket sem tisztem elítélni, mindenki tegye ahogy jónak látja. Én maradok az első csoportban.

2011. márc. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
28%
Az hogy nagyon sok szabad ideje van. Biztos ott van neki a segítség az anyós vagy a mama. Én se tennék ki egyet se,főleg ilyen helyre.Otthon azért van nekünk is, de nem erőszakoskodunk, mutogatjuk ha esetleg jön vki vendégségbe. Ha csak külön nem kér meg rá.
2011. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Egyet se teszek fel. Nem tudom arra gondol -e aki ilyennel tömi tele a közösségi oldalakat, hogy a képeihez bárki könnyen hozzáférhet. Gondolom senki nem látná szívesen viszont a gyerekét pedofil oldalakon. Jobb félni mint megijedni.
2011. márc. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Betegesen irtózom attól, hogy közszemlére tegyem a gyerekeimet, sőt én sem szeretek ezeken az oldalakon nézelődni. De ez én vagyok, okom is van rá, és ettől függetlenül nem ítélem el azokat, akik számára a gyerekeik iránti büszkeség így nyilvánul meg.

Kamasz lányomnak már saját lapja van, tehát meg nem tiltom neki, de ellenőrzöm, miket pakolhat fel. Elfogadta a játékszabályokat, nincs vita belőle. De a tesók képe neki is tabu.

2011. márc. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Általában véve sem raknék ki sok képet, nemcsak a gyerekről. Én nem teregetném így ki az életem vadidegenek előtt névvel, olykor címmel, telefonszámmal. Szerintem veszélyes, de nem vagyunk egyformák. Neki ez a fontos, talán unatkozik, talán úgy gondolja, hogy másokat érdekel. Bevallom, én meg se nyitom az albumot, ha látom, hogy rengeteg a kép.
2011. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg miért ne tegye?Ha van rá lehetősége rengeteg képet feltenni,csak nyugodtan.

Én is sok képet teszek fel magamról,férjemről,gyerekeinkről.Vannak olyan nagyon távoli rokonaink akik szinte csak ilyen formában látják a családomat,mert olyan messze laknak,hogy nem tudunk találkozni.Így legalább ők is nagyon örülnek,hogy mindíg naprakész friss képeket látnak rólunk.

Szerintem a kérdésben szereplő is büszkeségből,anyai szeretetből tesz fel sok képet.És bizony egy távoli kedves rokonnak az egyfajta ajándék,ha látja a rokon babát mondjuk éppen enni a képen.

Szerintem ebben nincsen semmi kivetnivaló.

2011. márc. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
engem az zavar,amikor a szülő külön iwiw-et csinál a gyerekének.a barátnőm gyereke is ,nincs még kettő éves,de már van neki.szerintem ez felesleges!!!
2011. márc. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Pedig az én két gyerekemnek is van külön iwiwje,csináltam nekik...A fiam 4 éves lesz a nyáron,lányom pedig 2 múlt februárban.Sőt,képeket is teszek fel róluk a saját és az én oldalamra is!Ez miért baj?Mindenki maga tudja,mit szeretne.Van hogy én is megnézem ismerősők babás képeit,de nem állandóan az albumokat nyitogatom..

Kedves kérdező,mindenkinek a maga dolga,mennyi képet tesz fel akár magáról,akár a gyerekéről.

2011. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!