Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy iwiw-en...

Miért van az, hogy iwiw-en sok házas ember csak önmagáról, esetleg a gyerekéről tölt fel fotót, de a partner egyiken sincsen rajta?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ilyen adatlapot láttam. Olyan is volt, ahol viszonylag friss házasok, az esküvő után fél évig fent voltak a közös képek, aztán egyszer csak hirtelen eltűnt az összes kép a házastársról. A megmaradt 10 fotón pedig csak az egyikük látható.


Nem vagyok házas, de ha lenne egy igazi társam, én biztosan nem titkolnám el a világ elől, ha már a saját fotóimat sem szégyellem...


2009. dec. 24. 01:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Mert félrekúrnak! Flörtölgetnek. Hazudoznak.
2009. dec. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem teljesen normális dolog hogy csak saját képeket tesz ki valaki a saját iwiw-jére. Én sem szeretném ha a barátom kitenne ide-oda. Közös képet se. Engem zavarna. Nem azért mert szégyenlem.
2009. dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem mindenki szereti kiteregetni a nagyvilág felé magánéletét. A párkapcsolat pedig igencsak az a kategória.
2009. dec. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg azért, amit leírtak az előttem szólók. Én úgy vagyok vele, hogy egy párkapcsolat eléggé az én magánügyem, nem kell kitenni közösségi portálra, ahol olyanok is megnézhetik, akik nem ismernek.
2009. dec. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a barátom. Nagyon, és nem szégyenlem. Néha kirakok magamról képet, ha épp olyanom van. A kapcsolat elején valami fergeteges és elkábító rózsaszín boldogságban közös képeket akartam az adatlapokra, mindenhova szerelmes idézeteket írtam. Aztán beleszerettem, igazán, és nem akarom, hogy az igazi kettesben töltött pillanatainkat mások is lássák, a többi pedig hazug lenne és hideg.


Más szempontból, az az ÉN adatlapom, és ha már minden közös valakivel - a házam, a gondjaim és örömeim, a mindennapjaim, az életem - legalább az adatlap maradjon csak az enyém, ez az apró szelete a világnak amit nem osztok meg. Azt hiszem, ezt is meg tudom érteni, de nem teljesen.

2009. dec. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én csak abból tudok kiindulni, hogy anyukám iwiwjén sincs fent fotó apukámról (sem rólam..) egyszerű oka van: én kezelem anyukám iwiwjét :D illetve apukám külön megkért minket, hogy őt ne tegyük fel a netre mert nem akarja hogy őt nézzék az emberek.

Szerintem a nők könnyebben megnyílnak a férfiak annyira nem akarják magukat mutogatni.


Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy az én adatlapom az az enyém. Azért keresnek fel mert velem akarnak beszélni nem a kapcsolatom érdekli őket. Nem titkolom a szerelmemet sőt nagyon büszke is vagyok rá és szépnek is tartom de minek tegyek ki róla 20000 képet, hogy mindenki rajta élvezkedjen? :) Nekem elég, ha én látom. Na jó ha komoly a kapcsolat igyekszem legalább 1 közös fotót készíteni és azt kiteszem, hogy mégis tudják kivel járok.


Szerintem azért nem tesznek ki képet, mert ők is úgy gondolják hogy az az ő adatlapjuk nem közös.

Egyébként én azon vagyok meglepődve amikor valaki külön mappát csinál a szerelmével, de legalább 5öt. És akkor az egész profilja kettejükkel van tele ahogy smárolnak. Nem tudom miből gondolják, hogy ez bárkit is érdekel. Kettejükre tartozik szerintem, nem kell ennyire túlzásba vinni.

Én se tetetem ki magunkat óriásplakátra, hogy tudassam van párom.

2009. dec. 24. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok házas, de egy kép van kinn páromról és rólam. Ezzel nem akarom mások orra alá dörgölni, hogy nekem, hűdejajdejó, hanem valamiért jól esik, hogy ott van. Hozzám tartozik, mondhatni, hogy az enyém, mert lassan 4 éve együtt vagyunk.

Idegenek ellen meg annyi, hogy letiltom, csak az ismerőseim láthassák a képeim és kész. Nekem így jó, másnak nem. Különbözőek vagyunk. :)

2009. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van fent az iwiwen közös képünk mindkettőnknek. mindenkinek magának kell eldöntenie mennyit mer és akar megmutatni az életéből. Nekem a párom az életem része éppen ezért az iwiw oldalon is a "része". Őt bárhol vállalom. Van aki nem enged ilyen betekintést másoknak, van aki azért nem tesz fel, hogy préda lehessen (ismerek ilyet) attól függetlenül hogy családja van.

Ezt mindenki maga dönti el hogy mennyit és milyen célból mutat meg az életéből mások felé.

2009. dec. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Nálam sincs fent egy közös kép sem. Karácsonykor, vagy Szilveszterkor csinálunk, ami legjobban sikerül, azt felrakom, és ennyi. :)


Szerintem gyerekes dolog, hogy valaki 2-3 képnél többet rak ki a kedveséről. Miért akarja valaki a világnak megmutatni, hogy van valakije? Ki előtt akar felvágni?

2009. dec. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%

Az én adatlapomon leginkább a gyerekeinkről vannak képek, mert imádom őket megmutatni!

Nálam inkább rólam nincs kép, több olyan van amin apával, vagy ketten vannak.

Ennek nagyon egyszerű oka van, mégpedig az, hogy leginkább én csinálom a képeket:)

A másik pedig az, hogy nem szeretem ha engem fényképeznek.

Azért van fenn közös képünk is, de nekünk már a gyerekek megörökítése sokkal fontosabb, és örömtelibb.

Boldog karácsonyt mindenkinek.

2009. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!