Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kell az iwiw-re meztelen...

Miért kell az iwiw-re meztelen képet felrakni egy kisgyerekről?

Figyelt kérdés
Múltkor láttam hogy valaki alapértelmezett képnek a saját gyerekét rakta ki, ami nem is baj, csakhogy ilyen 1,5-2 év körüli a kislány és pucéran ül és szétnyitja a lábát. Szerintem ez nem ízléses dolog.
2011. márc. 20. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem is az a fő baj, hogy "nem ízléses", hanem az, hogy az interneten lóg az összes szemét pedofil, és számomra érthetetlen, hogy miért mutogatnám nekik a gyermekemet...
2011. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Mert barmok.

Azt sem értem, minek telepakolni a gyerekek képeivel, pőár darab bőven elég.

A legjobban atól akadok ki, amikor valaki már UH-os képet is feltesz.

2011. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

miért baj az, ha valaki büszke a gyerekére? ha zavarnak a babás képek ne nézd.

a másik, egy 2-3 hónapos pucér baba aranyos, zabálnivaló kis csupasz mókus, viszont egy 1,5-2 éves, az már más tészta. nem az a baj, hohy nem ízléses, hanem hogy az már igen is intim zóna, és ebben a korban már nem mutogatnám ilyen nyíltan a gyerekem nemi szervét.

2011. márc. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyaltalan nincs a gyerekemrol meztelen kep.

Ha lenne se tennem fel sehova,az tuti.

2011. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én iwiw oldalamon viszonylag sok kép van a lányaimról, viszont pucér fotó egyáltalán nincs, nem is volt (pont a pedofilok miatt).

Nem is szeretem, ha ilyen képet látok, mert cuki meg minden, de én félteném a gyerekemet a perverzektől.

Sok ismerősöm rak fel fütyis-punis képet a gyerekéről, egyáltalán nem értek vele egyet.

2011. márc. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
33%
Normális szülő nem tesz ki iwiw-re, facebook-ra a gyerekéről meztelen képet! Én készítettem a gyerekekről,mikor picik voltak, de soha nem mutogattuk még a rokonoknak, barátoknak sem. Lefényképeztük őket, picik voltak, aranyosak, és nyáron is készülnek a medencében ilyen képek, de csakis emlékbe nekik, nem azért, hogy közösségi oldalakon mutogassam őket. Én megbüntetném azt a szülőt, aki ezt teszi a saját gyerekével!
2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

azért túlzásokba ne essünk? "nem mutogattuk még a rokonoknak sem"

miért? mindenki hirtelen pedofil lesz, és megkívánja a gyereket, vagy szégyenli magát a kisbaba, ha meglátja valaki meztelenül? túlzásokba sem kellene esni azért!!!!

2011. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!