Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Beírathatom e a bölcsibe úgy...

Beírathatom e a bölcsibe úgy a lányom, hogy nem dolgozni, csak tanulni szeretnék?

Figyelt kérdés
Rettenetesen lemaradtam a sulimmal(levelezőn tanulok), és a 28 hónapos lányom mellett semmiképp nem bírom magam felhozni. Apa külföldön dolgozik, ritkán jön haza, így minden rám marad. Első gyermek, nem tudom ez hogy zajlik, nincs ennyi idős a családban sem, ismerősöknek meg nincs bölcsis csemetéjük.
2011. ápr. 1. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Helyi bölcsödétől függ, és hogy van-e helyük.

Nálunk csak akkor veszik fel a gyermeket, ha mindkét teljes munkaidőben dolgozik vagy nappali tagozatos hallgatók.

Ennyit az anyák részmunkaidős foglalkoztatásáról :-(

2011. ápr. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha túljelentkezés van, akkor nem hiszem. Csak akkor, ha dolgozol, vagy nappalin tanulsz. Nálunk többeket elutasítottak, mert nem nappalin, hanem levelezőn tanulnak.

Én nappalin tanulok, ez egyenértékű azzal, mintha dolgoznék.

2011. ápr. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!