Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYED igénylését lehet postán...

GYED igénylését lehet postán is intézni? Milyen papirok szüségesek?

Figyelt kérdés
Tudom, fent van az OEP honlapján. De sajna most pont ennyi időm volt csak, hogy leüljek és ide irjak (egyszerűség kedbéért, itt van sok tájékozott Anyuka), nem tudom átbogarászni a honlapot. Köszi!
2011. ápr. 1. 09:11
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha lehet postán, akkor elég a gyerek születési anyakönyvi kivonata, igaz?
2011. ápr. 1. 09:12
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,lehet postán is intézni. Letöltöd, kitöltöd az igénylőlapot, csatolod hozzá az eredeti szül. anyakönyvi kivonatot (rá fogják írni a hátuljára, hogy igényeltél GYED-et), ha esetleg magánnyugdíj pénztári tag vagy, annak a záradékolt blépési nyilatkozatát és ennyi. Ne felejtsd el aláírni az igénylőlapot :)!
2011. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És valóban visszapostázzák a kivonatot? tuti nem elég a másolat?
2011. ápr. 1. 09:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nem elég (legalábbis nálunk biztosan nem az), eddig minden alkalommal visszakaptam hiánytalanul, pedig már 4 gyerkőc után igényeltem különböző ellátásokat.
2011. ápr. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. És ezt én intézem, vagy kell valami papír a munkáltatómtól?
2011. ápr. 1. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!