Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Használt ruha kérdés?

Használt ruha kérdés?

Figyelt kérdés
Első babámat várom, és most kezdtem bele a kis ruha vásárlásba. Olyan jó áron, és olyan jó minőségben találok ruhát tesz-veszen, vaterán, hogy újonnan szinte nem is veszek ruhát a babámnak. Engem, és a páromat sem zavar ez, és nem is a pénz miatt veszek használtat, csak tényleg olyan jók! Valahol mégis bűntudatom van egy kicsit, hogy nem újonnan veszem neki a ruhákat. Ti mit gondoltok erről?
2011. ápr. 1. 17:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én is vettem használt ruhát neki sokat,de azért vettem újat is,pl. orvoshoz vinni benne,ilyesmi.azóta is turizok sokat.nincs ezzel semmi gond szerintem
2011. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam szinte csak használt ruhákat hord. Még újakat is ki lehet fogni a teszveszen. Nekem nincs bűntudatom, eddig 98 százalékban nagyon jó ruhákat sikerült kifognom.
2011. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen büntudatod. Nagyon gyorsan kinővik. Nekem iker lányaim vannak. Mindjárt 10 hósak és csak 2 szett új ruhájuk van. 1 orvoshoz menni, 1 vendégségbe menni. Minden ruhájuk használt, örökölt. Nem attól lesznek boldogok, hogy uj ruhájuk van.
2011. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bolond vagy :)

Én is a teszveszen, vaterán, turkálóban, kínaiban veszem a ruhák 95 %-át. Egyszerűen azért, mert szebbek, egyediek.

A cipő a kivétel, azt csak újat veszek, de ha jó minőségű, akkor a kínai is jöhet.

Szóval ne legyen bűntudatod!

2011. ápr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

1. kisfiamnál mindent újonnan vettünk 1 éves koráig. C&A, H&M, Next..... Horror árakon.

Poló 2.000ft, most 400 ft-ért sem veszik, pedig 2-3 hónap alatt valóban nem tudja elhordani, teljesen újszerű az összes márkás ruhánk. Fillérekért teszem fel a vaterára.

Most született a kislányunk, neki még új ruhát nem vettem, csak a vateráról, teljesen újszerűeket töredék áron.


Igen, a cipőket mi is újonnan vesszük, ez nekem fontos, hogy jó minőségű cipője legyen.

2011. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is rengeteg gyönyörű szép ruhát vettem a kisfiamnak potom áron.

Olyan édes, vagány kantáros gatyókat, pulcsikat sikerült vennem, amiket üzletben nem is láttam. Alig várom, hogy mehessünk valahova és ráadhassam. :)

Nagyobb méreteket is vettem már, vannak nagyon jól bevált eladóim, így tudom, hogy mindig szuper cuccokat kapok.

12 napos a babám, rendszeresek még nálunk a balesetek, kakás body, állandóan tejes rugi, nem sajnálom őket, ha foltosak lesznek vagy idővel agyonmosottá válnak. Szinte fillérekért tudok neki másikat venni.

2011. ápr. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó, gratulálok a babádhoz! :) Akkor megnyugodtam, hogy nem csak én vásárolok így. Természetesen a cipőt, ill a kis zoknikat nem használtan veszem.
2011. ápr. 1. 20:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is érzek ilyet néha, de aztán kárpótolnak az elismerő szavak, amiket a fiaim kapnak, hogy milyen helyesek és milyen vagány cuccokban járnak :)

Szoktam persze új ruhákat is venni nekik, de szinte csak leárazva, a H&M az egyik kedvencem, de akkor tuti, hogy ugyanazt a cuccot az oviban más gyereken is látom.

Szóval én azért szeretek a Teszveszen és a Vaterán vásárolni, mert tök jó, egyedi cuccokat is találni, nem ritkán szinte újakat.

Magamnak is sok cuccot vettem már, azokat is mindig megdicsérik.

2011. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!