Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés (császár) után 2...

Szülés (császár) után 2 hónappal 1-2 napos vérzések, előfordulhatnak még?

Figyelt kérdés
2 hónapja szültem 3,5 hetesen elmúlt a vérzésem!5 hetesen megjött(legalább is annak tulajdonítottam mert fájt is a hasam,bár elég sokat robotoltam aznap),rá 3 hétre megint megjött!(3 nap volt,egy nap semmi ,majd még 2 napig tartott),rá egy hétre megint vérzek kicsit!Ez normális?
2011. ápr. 4. 13:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Azt nem tudom,normalis-e,de en is hasonlo helyzetben vagyok.Tavaly oktoberben szultem,januar vegeig folyamatosan barnaztam,hol surubben,hol kimaradt 1-2 nap,kozben nekem is megjott(4 hettel szules utan),aztan februarban jott meg rendesen,marciusban is pontosan jott,viszont peteereskor barnazok...mult honapban is,es most hetvegen is volt,2 napig.Szules elott sosem tapasztaltam ilyet.

Tehat nem tudom mennyire normalisak ezek a dolgok,es sajnalom,hogy nem tudtam valaszolni a kerdesedre,azert irtam,hogy lasd,nem vagy egyedul a problemaddal,es amikor en feltettem majdnem ugyanezt a kerdest itt,akkor sokan irtak meg,hogy ok is hasonlo helyzetben vannak. :(

2011. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!