Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császár utáni házas élet?

Császár utáni házas élet?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz 12 hete, hogy sürgősségi császárral jött világra a lányunk.

Első 6 hétben kétszer volt tejlázam, ezáltal párom sokat segített mind a gyereknél, mind a melleimnél. Ugyanis masszírozta őket, stb. Engem ez cseppet sem zavart, ő meg még élvezte is :)

6 hetes kontrollra elmentünk, ott az orvosom azt mondta, hogy minden rendben, tökéletesen alakúlt minden. Kaptam fogamzásgátlót is, amit szedhetek szoptatás alatt. (Végül nem váltottam ki)

Lányunk 6 heet betöltötte, mikor egyik evésről a másikra nem volt hajlandó elfogadni acicit, küzdöttünk 2 hétig, majd orvosi utasításra abbahagytam a szoptatást. Így fejem neki + tápszerrel kiegészítek.


7 hetesen próbáltuk meg először a házaséletet, de eléggé fájt. Feszült is voltam ez tény és izgultam, de fizikai fájdalmat is éreztem.

Olyan volt, mntha szétakarna szakadni a műtéti hegem.


Azóta tudom, hogy sokat "javult" a testem, de mégis félek az egésztől.

Sok helyen olvastam, hogy olyan, mikor elvesztem a szüzességem és, hogy sok előjáték kell hozzá ...


Valami más tanács nincs? Hogyan próbáljak ráhangolódni egy rossz élmény után?


2011. okt. 4. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
idő, idő, idő és rengeteg síkosító. Nekem fájt terhesség alatt is, császár után is, hiába volt a férjem megértő és türelmes, ez bármilyen fura,a te fejedben dől el. Megbeszéltem magammal, h ez a pár rossz szex az út ahhoz h újra egymásra találjunk és próbáltam nem a fájdalomra koncentrálni, hanem a jó érzésre h újra együtt vagyunk és minden alkalommal egyre kevésbé fájt, 2hónap után pedig olyan volt újra minden mint régen:-)
2011. okt. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi mindkét császárom után 2-3 héttel már együtt voltunk. Persze nem ez a követendő példa,de ilyen is. Fájdogált nekem is,de nagyom volt a vágy.Gondolj arra hogy a heged már teljesen összeforrt,nem lehet semmi baj,csak picit még érzékeny.Nálunk volt olyan hogy egy vékony textil pelust tettem a hegre ha én voltam alul,mertahogy mind a ketten izzadtunk,ragadt és surolodott ott a bőr,az fájt,huzodott.Próbálja meg a párod kicsit jobban tartani magát,hogy ne érjen ott annyira hozzá. Esetlehg állva vagy oldalról. Ugy hogy én voltam fent nekem csak később ment. Igyál előtte egy kis bort vagy valamit,fájdalom és feszültségoldónak.
2011. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sikosító és türelem+minél több gyakorlás...Érdekes,nekem nem a heg fájt,hanem a hüvelynél...Mondta is dokim,h fura,de hát ez van,próbálkozzunk,most 5 hónapos a gyerek és jobb,mint előtte..kitartás
2011. okt. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia, nekem nem a hegem fájt, hanem a hüvelyem...a szüzesség elvesztése kutya füle volt ahhoz képest

dokimnak mondtam, ő ajánlotta hetente kétszer Cikatridina hüvelykúpot (gyógynövényes), kb. 4 után próbáltuk meg újra, és minden simán ment, nem kellett síkosító, meg semmi, most újra babát várok, újra császár lesz, de amint elmúlik a vérzés már kezdem is, hogy az első együttlét is jó legyen.

google-ban utána tudsz olvasni ennek a kúpnak

2011. okt. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!