Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van császár után faj a helye a műtétnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
közvetlen utána persze. aztán idővel elmúlik. de ez egyértelmű szerintem
2011. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, a műtét után néhány napig nagyon fáj, de néhány hét után elmúlik. Ugyanolyan, mint bármely más hasi műtét.
2011. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem nem ugyanolyan, mint bármely más hasi műtét...


Felnőttként volt vakbélműtétem, pár nap után már virgonckodtam.

Császár után azt hittem, soha többé nem kelek fel az ágyból, őrülten fájt a járás még vagy 1-2 hétig, álmomba sem kívánom vissza, pedig állítólag magas a fájdalomküszöböm!

2011. okt. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze,hogy fáj.nekem az első 2 hét volt nagyon rossz..
2011. okt. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, sokkal rosszabbra számítottam. Műtét után 5 órával kihozták a fiamat, rá 1 órára felálltam, és el kellett látni. Sajna éjjel beteg lett lekerült 1 emeletet. Tehát lépcsőzni kellett 3 óránként stb... fáj-fáj de nagyon hamar épül fel belőle az ember. (van mi hajtsa)Most 8 hete, hogy császároztak. Még mindig érzékenyek a belső varratok, nem mindig esik jól a tüsszentés, és sztem ez még így lesz pár hétig. De alapjába véve könnyebben viseltem, mit más műtétet.
2011. okt. 15. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval: ha valami (akarom mondani valaki) hajt, akkor nem magaddal leszel elfoglalva. Nekem koraszülöttek lettek az ikreim, délután császároztak és másnap reggel már másztam fel hozzájuk a PIC-re. Fejtem nekik három óránként és vittem fel nekik. Nemigazán értem rá azzal foglalkozni, hogy mennyire fáj.
2011. okt. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sztm nagyon szerencsés vagyok.A műtét után nagyon fájt de pár órával később már zuhanyozni mentem másnap meg a saját lábamon mentem le az osztályra (őrzőbe voltam.Még a hasamba voltak a varratok amikor elmentünk egy nagyot sétálni.


Viszont!29-én vették ki az epémet laparoszkóppal és azt hittem megdöglök.2 hét kellett mire tudtam nem görnyedten járni.Pedig mi az a 4 kis lyuk a császáros vágás után?És mégis nagyon fájt.

2011. okt. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hete szültem és ma volt a 2. nap, h nem vettem be fájdalomcsillapítót. Most inkább az a gond, h viszket a varratom.
2011. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!