Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 funkcios babakocsi max.12kg...

3 funkcios babakocsi max.12kg osszsulyig, van ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnek venni 4 kereku babakocsit, nagy s elol bolygo kerekek, allithato tamlaju mozeskosar, sportresz vizszintesre dontheto, arban kb.120.000,-Ft ig es sulyban max. 12 kiloig, mivel a nagyobbik gyerkocot, aki 20 honapos lesz a masik szuletesekor, is testverfellepovel hordanam.

Koszonom a tippeket.

Zsuzsa


2011. ápr. 4. 16:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt vannak pl. ezek:

[link]


[link]


[link]


[link]

2011. ápr. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE


ez is ilyen. Amiket írtál kívánságnak teljesíti. Én pl használtan vettem 35 ezerért, minden hozzátartozóval együtt.

2011. ápr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszi a linkeket de a Hauck es a Graconak is kicsik a kerekei es a tobbinek tul kicsi a mozeskosara, 72 cm hossz a megszokott 80-90 cm hez kepest. Gondolom tul sokat akarok, hogy egyszerre jo is legyen es olcso is...

Bocsi az elegedetlensegemert, de a legjobbat szeretnem...

2011. ápr. 5. 11:45
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]



Az enyém ma érkezik meg! :)

2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nézd meg ezt. Ha a képekre rákattintasz, ott látod, hogy a mózest, hogy lehet állítani. Azt hiszem a piros kocsis képen láttam. Szép napot!

[link]

2011. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, bocsi a Colettonak nem dönthető a sport, mert kagylóüléses, de itt egy Neonato:


[link]

2011. ápr. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Peg Perego Pliko P3.

Nagyon könnyű, kényelmes, jól tolható hóban, sárban, nekünk abszolút bevált.

2011. ápr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod a legjobbat szeretnéd...hát,ez nézőpont kérdése.Számomra-mint azt már a 2. válaszoló is írta-a Graco Quattro Tour a legjobb!Egyáltalán nem kicsik a kerekei(szerintem)...de nagyon jót olcsón nem fogsz kapni(mint a 2. írta,még használtan is 35 ezer ft volt a Graco,mi újonnan vettük 100 ezer ft-ért)
2011. ápr. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszi csajok de egyik sem felel meg:-( mivel:


-Coletto Austinunk volt es pont azert adtam el mert nem dontheto a sportresz,

-Camarello sulya 15 kg,

-Neonato es Peg Perego kis kereku.


Koszi az igyekezetet.

2011. ápr. 6. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!