Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi történik ha nem viszem be...

Mi történik ha nem viszem be magammal a szüléskor a házassági anyakönyvi kivonatot?

Figyelt kérdés
Vagy csak az eredetit vinném, + a fénymásolatát.
2009. febr. 27. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Az anyakönyvezéshez kell, elméletileg 300 napnál nem régebbi kell.
2009. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, de mi van, ha én nem viszem be? Nem anyakönyvezik a babát? :)
2009. febr. 27. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A fénymásolat és eredeti nem jó. Csak a 300 napnál nem régebbi , amit ott kell kérni ahol házasságot kötöttetek. Vidéken nem kell, csak Pesten. Ha nem viszed nem baj, de akkor neked kell majd intézned az önkormányzatnál a baba születési anyakönyvi kivonatát, de ez nem praktikus, ha megvan a baba nem lesz idő sorbanállásra a hivatalban.
2009. febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Most már világos!
2009. febr. 27. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szia! én 3 hete szültem,senki nem kérte a papírt,megkérdezték, mióta vagyunk házasok, (8)és másfél hét múlva jött a bébi szül. anyakönyvi kivonata.
2009. febr. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2009. febr. 28. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!