Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért kaptam GYES-t megint?

Miért kaptam GYES-t megint?

Figyelt kérdés
2008 március 30-án született a fiam, tehát most járt le vele a gyesem. (nem is volt nekem más, mert nem dolgoztam a baba előtt, mindegy) Kaptam is erről értesítést levélben, nem is számítottam pénzre áprilisban, csak ugye a családi pótlékra. De most nézem az egyenlegem, annyit utaltak, mint szoktak eddig minden hónapban, most áprilisban is. Ez hogy lehet?! Nem a márciusinak kellett volna az utsónak lennie?
2011. ápr. 5. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
ha március 30.-án született,akkor áprilisban kaptál először először,nem?akkor utoljára is áprilisban kapod.vagy nem jól sejtem?
2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Most kaptad meg a márciusit.

Jövőhónapban nem fogsz már kapni.

2011. ápr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha március 30-án született a kisfiad, akkor eddig számolják a gyest. Mivel mindig utólag kapod meg, áprilisban utalták a márc 30IG esedékes részt. Ha márc 12-én született volna a kisfiad akkor arra a 12napjra járó gyest utalták volna. Szóval minden rendben!
2011. ápr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát erre már nem emlékszem :) elvileg nem jár arra a hónapra amikor szülök, csak a következőtől? nem tudom tényleg, eleve áprilisra voltam kiírva, ez is bekever engem, szita az agyam :) hát ha így van, hogy kövi hónaptól kapja csak az ember a juttatásokat, akkor érthető a mostani pénz is, de ha nem...? :)
2011. ápr. 5. 20:40
 5/5 A kérdező kommentje:
oké, most örülök :) olyan mintha ajándék pénz lenne, nem volt a hónapban bekalkulálva, lehet veszek végre mei tait :D (most jön a kistesó :))
2011. ápr. 5. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!