Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyakori név az Olivér? Hányat...

Gyakori név az Olivér? Hányat ismersz a környezetedben?

Figyelt kérdés
Nemrég derült ki, hogy kisfiam lesz. De olyan nehéz fiú nevet választani. Amik szépek és tetszenek, azokból már tuti van 2-3 a családban vagy a baráti körben. Olivért csak egyet ismerek. Ti hányat?
2011. ápr. 7. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én egyet sem ismerek.

2009-ben születettek között a 38. leggyakoribb fiúnév volt Magyarországon, a Szabolcsot követi és a Jánost előzi meg a sorban.

2011. ápr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az öcsémék kisfia is Olivér.. Egyr gyakoribb név, de engem ez sosem zavart a névválasztásbn. Ha tetszik a név, akkor adjátok ti is :) Egy kisgyereket nem az tesz különlegessé, hogy esetleg a neve különleges :)))
2011. ápr. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2
2011. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Olivér keresztnév gyakorisága: A név hetvenkettő leggyakoribb férfi név közé tartozik. Első névként kb 0.0792% viselik ezt a nevet (hétezer-kilencszáztizennyolc férfi), második névként 0.0196% (ezerkilencszázötvenöt férfi).

Egyéb infó: latin eredetű - jelentése: olajfaültető.


[link]

2011. ápr. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy Olivért ismerek, és egy osztálytársam volt Olivér anno. Szerintem nem gyakori.
2011. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyet.

Szerintem szép név. Ha tetszik, ne foglalkozz azzal, hány gyereket hívnak így.

2011. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szép név, majdnem az lett a kisebb fiam is!

Tavaly szült a barátnőm, neki a kisfia, az elsős fiamnak pedig az osztálytársa viseli ezt a nevet.

Ennek ellenére én nem érzem a környezetemben gyakorinak (a barátnőm vidéken él, mi Budapesten).

2011. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kettőt ismerek.
2011. ápr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek,és nekem is nagyon tetszik ez a név:)
2011. ápr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Unokatesom Olivér, más ilyen nevezetu emberkét nemismerek!

Sok boldogságot a gyerekhez :)

17/F

2011. ápr. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!