Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olivér-Roland nevek így együtt?

Olivér-Roland nevek így együtt?

Figyelt kérdés

Van már egy fiam, Olivér, ő 3 éves. Már az ő születésénél is gondban voltunk, mert egy fiúnév sem igzaán tetszik. Nagy nehezen kiválasztottuk az Olivért, és reménykedtünk, hogy a köv. baba kislány lesz. Hát nem, ő is kisfiú lesz. Roland névben állapodtunk meg, ez még úgy ahogy tetszik. De már átnyálaztuk rengetegszer az összes könyvet.

Szerintetetek ez akét név testvéreknek nem lesz rossz? Mivel majdnem hasonló a becézése.


2011. febr. 21. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha ez tetszik, akkor maradjatok ennél!

Kitalálhattok a kicsinek olyan becenevet is, aminek nem feltétlenül van köze a nevéhez, és így valószínűleg más a hangzása mint az Olivér becézéseinek.

Minden jót kívánok a gyerekekhez! :)

2011. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő tetszik. Szerintem jó választás. Illenek egymáshoz. Akkor lenne fura a gyerekek neve, ha egyik pl. Álmos lenne, másik Kevin. Az durva névválasztás.

Olivér és Roland- teljesen rendben van.

2011. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem tesóknak tökéletesen megfelel.

Hirtelen azt hittem egymás után akarod adni a kisfiadnak, mert úgy egy kissé nekem kimondhatatlan lett volna a sok R betű miatt. :)

2011. febr. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Megnyugtattatok egy kicsit, mert pár ismerős, állandóan megjegyzi, hogy hogy fogjuk így őket becézni, össze fogják keverni a nevüket, stb.

2011. febr. 22. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!