Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van a környezetedben igazán...

Van a környezetedben igazán nyelvtörő nevű felnőtt, gyerek?

Figyelt kérdés

(Onnan jutott eszembe, hogy épp olvastam a megasztáros Bella Levente kislánya születéséről, aki a Lelle Dalma nevet kapta.

Bella Lelle Dalma - nekem kicsit sok...


2010. nov. 14. 19:44
 1/7 anonim válasza:
37%

lakatos odüszeusz ,kanalas hortenzia ,kolompár jessika

és a kevinke :D

2010. nov. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Csak érdekesség. Rokonságomban Rózsa Rózsa nevű hölgy van.
2010. nov. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem nyelvtoro, de szerintem furcsa osszetetel: Fekete Mercedesz, de vannak ismeroseim, akiknek "Meleg" a vezetekneve. Szerintem az is erdekes.
2010. nov. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rózsa Rózsa egy tanárom neve is volt gyerekkoromban. :) Egyébként én rendszeresen járok úgy, hogy mikor telefonban gyorsan mondom a nevem, mindig megbicsaklik a nyelvem és nem tudom kimondani... pedig nem is nyelvtörő, teljesen tucatnév!
2010. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Skoda vezetéknevű családban kislány született. Apuka nem kicsit őrült, milyen nevet adott neki? Skoda Felícia. Nem nyelvtörő, de kicsit furi...
2010. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ismeretségi körünkben van egy testvérpár, Jantyik Norina Blanka és Jantyik Rajmund .... A kisfiúnak is van 2. neve, de azt sajnos nem tudom.
2010. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Puporka Pankát ismerek.. :))
2010. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!