Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tgyás, GYed papírok? Többi lent!

Tgyás, GYed papírok? Többi lent!

Figyelt kérdés

a munkahelyem most hívott, hogy ők már nem kifizető hely és mindent magamnak kell elintézni.

április 22-re vagyok kiírva.

Mikor miket és milyen nyomtatványon kell beküldeni.


A cégem A Kaposvári egés. bizt tartozik állítólag ott van minden papírom, de én Fejér megyéhez tartozok. akkor is a Kaposvári címen kell elintéznem?


Köszönöm a válaszokat!


ja most táppénzen vagyok!


2011. ápr. 7. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkahelyed akkor is köteles intézni, ha nem kifizetőhely.


Ha nem akarod rájuk bízni, akkor ki kell kérned a munkahelyedről az általuk kitöltött nyomtatványt, és a te papírjaiddal, meg a szükséges mellékletekkel együtt a lakóhelyed szerint illetékes OEP-hez bevinni. Ha Fejér megyéhez tartozol, akkor oda.


De ha a cégedhez beküldesz minden papírt, kötelesek intézni neked mindent 30 napon belül.

2011. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ez kemény lesz!


a cégem azt mondta, hogy a táppénzes papírt már ne neki küldjem be hanem a Kaposvári egés. biztosítóhoz, és mindent ott intézzek!


Köszönöm a válaszod!

2011. ápr. 7. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor mindenképpen jobban jársz, ha magad intézed.

Nyugodtan beadhatod a kaposvári oep-hez is, mert hivatalból továbbítaniuk kell, ha nem ők az illetékesek.


De a munkahelyeddel mindenképpen ki kell töltetned az ő nyomtatványukat, anélkül nem tudnak tgyást folyósítani.

2011. ápr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod elintézni ügyfélkapun keresztül? Már ha van ilyened. Én most a GYES igénylésemet intéztem itthonról, szaladgálás és sorbanállás nélkül.


Egyébként én is úgy tudom hogy ha nem kifizetőhely a munkáltató, akkor is nekik kell intézni ezeket. Bár lehet hogy tényleg gyorsabb ha te magad intézed és nem vársz senkire.

2011. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!