Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol tudnék gyerekekre vigyázni...

Hol tudnék gyerekekre vigyázni? Egyáltalán jó ötlet?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, de ha gyerekek közelébe kerülök, nem nagyon tudok velük mit kezdeni.

Sokan mondták már, majd ha egyszer anya leszek, magától fog minden jönni. Ezt el is hiszem, viszont pár napja felmerült bennem, mi lenne ha önkéntes munkában gyerekkel lennék? Mondjuk árvaházban, kórházban stb. Így velük is lenne foglalkozva, és én is megtanulhatnám, hogyan kell bánni velük.

Sem a rokonságban, sem a baráti társaságban nincs kisebb gyerek.

Szerintetek buta ötlet?

Azt se tudom, hogyan kezdjek neki :S


2011. ápr. 7. 12:33
 1/1 anonim ***** válasza:

www.onkentes.hu

oldalon nézz szét, hátha találsz valamit. Egyébként nem buta ötlet, ha van rá időd és komolyan gondolod. Én is így vagyok, mint Te, nem tudok velük mit kezdeni, de én inkább megvárom a saját babót :)

2011. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!