Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ötlet az ikreket egyforma...

Jó ötlet az ikreket egyforma ruhába öltöztetni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 28. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem igen, mert mi alapján döntöd el, hogy melyikükre melyik ruhát adod? Ráadásul nagyobb korukban (2-3 évesen) már komolyan össze tudnak veszni amiatt, hogy mindig a másik ruháját szeretnék felvenni, az jobban tetszik nekik. Egyszerűbb, praktikusabb és nem utolsó sorban diplomatikusabb egyformán öltöztetni őket. Attól még külön személyiség lesz mindkettő, hidd el.
2011. júl. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy, ahogy neked tetszik, ha nagyobbak lesznek majd úgyis különbözően fognak öltözni, addig meg cuki :)
2011. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem eszembe nem jutna, hülye szokásnak tartom.
2011. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem!

Anyukámék ikrek voltak anyu vékony volt a "nővére" duci egyforma ruhába jártak 4-5 éves korukig mígnem a nővére megunta és felvette a saját ruháját és addig cibálta magán míg szét nem szakadt és mondta hogy ez a ruha nem az enyém ez kicsi nekem ez a xy -é mamám ekkor megharagudott és soha nem varrt nekik egyforma ruhát.

2011. júl. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem öltöztettem egyformába a fiaimat, így könnyebb volt a kívülállóknak is megkülönböztetni őket meg nekem ez a dolog sosem volt a szívem csücske.


2-3 éves koruk óta viszont beleszólnak abba, hogy mit vesznek fel, és van, hogy ugyanazt választják, de nem általános. Én örülök, hogy saját (néha szembetűnően különböző) ízlésük van, és nem azért vesznek fel egy bizonyos ruhát, mert a testvérük is azt veszi fel.


Mostmár 6 évesek, nagyon ritkán öltöznek össze, ebbe egyáltalán nem szólok bele.

2011. júl. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem is ikreim vannak,szándékosan nem vettem egyforma ruhákat nekik.(Lányok.)Nem klónok,hanem két különálló személyiség.Ha ráadásul egypetéjűek,akkor nem kell rájátszani az egyformaságukra az egyforma ruhával.Bár imádnak öltözködni,soha nem vesztek össze ruhán,mindig mást választanak.(5 évesek.)

(Egy kis sztori:amikor még babakocsisok voltak,egyszer egy öregasszony megállított minket az utcán.Kérdezte,h ikrek-e,mondtam igen.Erre rámordított!!,h akkor miért nincsenek egyforma ruhába öltöztetve.:DDD)

2011. júl. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőmnek 3as ikrei vannak

2 fiú 1 lány

mindig egyforma ruhát vett nekik de más színben


megvolt melyik gyerek milyen színű .-)))

most 10 évesek és nem szeretik ha egyformában vakkan direkt mást vesznek fel .-)))


ha nekem lennének ikreim akkor nem öltöztetném egyformába hiszem mint előttem írták nem klónok hanem különálló egyéniségek

2011. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

NEM!!!!!


Nekem egypetéjű ikerhugaim vannak, látom, hogy mennyi problámát tud okozni mag az ikerlét is(ők maguk mondták).

A lahető legnagyobb baromság egyformába öltötetni, ők 21 különálló ember!!

2011. júl. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
...aztán egy idő után kinövik a "lázadást" és 20-25 éves koruk körül elkezdenek megint egyformába öltözni néha :) Tapasztalat.
2011. júl. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De az más,ha ők választják.Barátnők is gyakran öltöznek egyformába.
2011. júl. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!