Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány éve adtad be az örökbefog...

Hány éve adtad be az örökbefogadási kérelmedet? Mióta vársz gyermekre?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 7. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi nemrég kaptuk meg az alkalmasságinkat (tavaly augusztusban adtuk be a papírokat). Több, mint 2 és fél éve próbálkozunk (orvostól orvosig jártunk, de mivel semmi eredménye nem lett, elkeztük az örökbefogadási procedúrát)...És ti?
2011. ápr. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Szia!Köszönöm a válaszodat!

Mi még nem vagyunk házasok,és nemrég döntöttük el, hogy kéne valamerre lépnünk,a papírokat még nem adtuk be.Csak arra vagyok kíváncsi,hogy kb. mennyi időt kell várni egy kisbabára.Remélem csak 1-2 évet,és nem többet.

Kívánom,hogy mihamarabb megkapjátok ti is a Babátokat!

Szia!

2011. ápr. 11. 11:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Hát mi csak a papírokra (határozat) vártunk 7-8 hónapot (ez nem számít bele a várakozási időbe). Innentől adhatjuk be a kérelmet alapítványokhoz, vagy várhatunk simán a Tegyesznél. Utóbbinál, mivel egészséges csecsemőt szeretnénk, azt mondták kb 4 év. Alapítványoknál 2-4 év, sokmindentől függ. De a 4 év körüli idő az átlag sajnos:( Én is szorítok nektek!:)
2011. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönök mindent!!
2011. ápr. 11. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy beleszámít a tegyesznél a várakozási időbe!!!!
2011. ápr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
nekünk legalábbis ezt mondták, hogy ti pl. az augusztusi dátummal szerepeltek majd
2011. ápr. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. ápr. 25. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok, a Tegyesznél onnan számítják, ahonnan a kérvényt beadtuk, tehát augusztustól. Az alapítványoknál viszont onnan számolják, ahonnan hozzájuk beadjuk, illetve "jogilag" a 2 éves határidő onnantól kezdődik (amig jogosultak vagyunk) amikor a határozat megszületett. :) Jó sok határidő:)
2011. ápr. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2011. ápr. 27. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 4 éve adtuk be, és még mindig várunk....
2011. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!