Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit kell fizetni azért...

Mennyit kell fizetni azért hogy elhozhass egy kutyát a menhelyről? Mindehol látom h örökbefogadási díj van. De nincs ott h mennyi. :S

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menhelye válogatja.

Általában az oltás ára - ami tulajdonképpen arra megy el, h egy másik szerencsétlen sorsút is be tudjanak oltani. Vagy nem is kérnek semmit, csak adományt - amennyit a lelkiismereted diktál, ill amennyit éppen tudsz adni.

2011. márc. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni. Van, ahol fix díj van, van, ahol annyi, amennyit gondolsz. De szerintem 10-15 ezernél nem nagyon kérnek többet (de ahol ennyit elkérnek, ott tuti ivartalanított kutyát kapsz, szóval ha belegondolsz, ez nem olyan sok, még maga az ivartalanítás is többe kerül, nem is beszélve az egyéb költségekről (chip, oltások, egyéb orvosi kezelések))
2011. márc. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ninna ♥ ***** válasza:
Mint ahogy előttem is leírták, ez menhelyre válogatja. 10-15 ezer forintnál egyik sem biztosan többet, valamelyik még pénzt sem kér, csak adományt elfogad. Adomány lehet pénz is akár amit otthagysz, de vehetsz tápot, stb. Ismerősömék legutóbb, amikor kutyust hoztak ki onnan, 7000 forintot és két nagy zsák Tesco tápot hagytak ott. Nagyon örültek a menhelyen a kajának is, és a pénznek is, ott minden adománynak helye van! :-) De mielőtt sokallod az árát, gondolj bele, hogy az a kutya már oltva, féregtelenítve, ivartalanítva, chipezve, etetve, itatva van, bőven többe került mint amennyit te adsz érte.
2011. márc. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Már nem tudom melyik menhelyen, de olvastam, hogy 3000 Ft. Ha megtalálom, linkelem.
2011. márc. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Horror összegre semmiképp se gondolj. Egy barátnőm mikor a Noétól hozott el kutyát, odaadott egy 20 ezrest, és hüledeztek, hogy ez nagyon sok pénz, és hogy nehogymár azt higyje, hogy itt venni kell a kutyákat, meg minden. Aztán persze nagyon szépen megköszönték. Tehát ekkora összeg már ritkaság számba megy a menhelyeken...
2011. márc. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Náluk 3000. [link]

Most hoztunk ki egyet, ennyi az oltás díja ezért kérték ezt is. nem tudom hol laksz, de hátha jó. :)

2011. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.am enm akarok mert már van 2 de kiváncsí voltam.
2011. márc. 31. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!