Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiatal anyukák! (meg mindenki...

Fiatal anyukák! (meg mindenki más) Zavart titeket a terhességi csíkjaitok?

Figyelt kérdés
Vetettek ill.vesztek fel olyan topokat amikből kint lesz a hasatok és látszódni fognak a csíkok?És bikinit?
2011. ápr. 8. 18:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%

Van egy nagyon jó szer, vytalon gél a neve, használ a terhességi csíkokra.

Tudom, nem ez volt a kérdésed, de gondoltam az is segít, ha tudod, hogy van, ami használ rá, lényegesen csökkenti.

Ha rajta vagy a facebook-on, van oldala és ott olcsón meg tudod (olcsóbban) vásárolni.

2011. ápr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Vékony vagyok voltam az első és a mostani terhességem alatt is csak a pocim nől 1-2 csíkom volt gusztustalan csúnyák de hál istennek eltűntek maguktól.
2011. ápr. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18-57vagyok veszek vettem és fogok is csőtop mini szoknya;)21 vagyok:)
2011. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon ronda a hasam, pedig több, mint három éve szültem :S Mondjuk már megszoktam a csíkjaimat, de ha nem muszáj, nem mutogatom őket, szóval én nem hordok olyat, amiből kilátszik a hasam.

A bikinit sem szeretem azóta, feszélyez, hogy mindenki látja a hasam. De azért nem nagyis fürdőruhám van, szerintem elég jó kis darab, nekem nagyon tetszik, és tavaly is mindenki azt mondta, hogy nagyon jól áll meg még karcsúsít is.

2011. ápr. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez a krém akkor is eltünteti a csíkokat, ha azokat nem terhesség okozta?
2011. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem sok csíkom van ,a köldököm alatt van középen jó pár és a csípőmön két oldalt,de mégis zavar,falun lakunk és mindenki ismer és nem szeretném ha a korombeliek megszólnának.mert elég fiatalon szültem.Bár ez nem azt jelenti hogy megbántam a kisbabám vállalását!
2011. ápr. 8. 21:07
 7/13 anonim ***** válasza:

A hasamon levo terhessegi csikok nem igazan zavarnak, mert nem sok van, ami van, az is nagyon az alhasamnal, azt meg a bikini also is takarja szinte teljesen.

Tehat ez nem zavar az oltozesnel, ami igy is kilatszik, az latszodhat nyugodtan.

A felsobol kilatszo has pedig egyebkent sem a favoritom, lapos a hasam alapban, lanykoromban is az volt, elvileg hordhattam volna nyugodtan, de en sohasem talaltam noies, kifinomult oltozkodesnek azt, ha kilatszott az ember hasa, dereka. Inkabb veszek fel nagyon rovid szoknyat, vagy erosebb kivagasu felsot (nah nem bimbomutogatot), de kilatszo hasfal mindig tavol allt tolem, szerintem nem szexi.


Viszont!

En magas vagyok, 12 evesen egy nyar alatt rengeteget nottem, ennek koszonhetoen a felkarom belso oldalan vegig megrepedt a borom. Nekem ott vannak striaim, nem is keves es nem is feluletes. Azota mar sok ido eltelt, most mar gyongyhazszinuek, feherek, viszont a mai napig zavarnak. Nem hordok ezek miatt nyaron sem olyan felsot, valpantos ruhat, vagy csotoppot a nyilvanossag elott, ami latni engedi a karomat.

Nyaron a helyzet meg rosszabb, mert egyebkent nagyon konnyen lebarnulok, de ezek a csikok egy cseppet sem barnulnak, a pigmentes reteg is kettevalt gondolom, de minel barnabb a karom, annal nagyobb a kontraszt a feher csikoknal, annal jobban jatszanak.

Hogy oszinte legyek magam miatt mar tulleptem volna ezen regen, a ferjemet sem zavarja, a csaladot sem, a kozeli ismeroseimet sem, de ha hiszitek, ha nem, amikor megis felveszek egy olyan felsot probakeppen, amibol kint van az egesz karom, akkor naponta minimum 5-en rakerdeznek, hogy miert olyan amilyen, es az emberek 70%-kanak megakad rajta a szeme. Buszon, boltban, jatszoteren, mindenhol.

Es ez viszont baromi zavaro, nincs kedvem magyarazkodni.

Es nem, nem tudom megerteni az embereket, ez szerintem baromi nagy pofatlansag. Kb olyan, mintha minden erosen tulsulyos embert bamulni kezdenek, vagy megszolitanak, hogy miert van elhizva, miert alakult igy, vagy mindenkit megneznek, megszolitanek, akinek mondjuk nagyobb orra nott a kelletenel. En ilyenre sohasem lennek kepes.

Szoval amig nem valtozik az emberek mentalitasa ugy osszessegeben addig en nem fogom mutogatni a karomon levo striakat. (Evente egyebkent 4-5 alkalommal meg mindig megprobalom nem takargatni, akkor jonnek a beszolasok, kerdesek ujra es ujra.)


De a hason levo csik szerintem ettol sokkal jobb, mert arrol legalabb tudjak az emberek, hogy a terhessegtol van es nem kivancsiskodnak, meg nem csodalkoznak ennyire.

2011. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem a csíkok nem annyira zavarnak, mindig azzal viccelődök, hogy dzsungelharcos vagyok, tigriskarom-csíkjaim vannak:) Más kérdés, hogy dzsungelben él-e tigris.

viszont megnyúlt a bőröm (olyan segg-hasam lett), ez sokkal jobban zavar. Semmi felesleg nem maradt rajtam, és nagyon zavar, hogy lóg a bőröm. Rövid, szűk felsőket nem hordok, de strandra simán ki fogok menni, hiszen nincs mit szégyellnem... szültem egy gyereket, amire hihetetlenül büszke vagyok:)

23 éves vagyok

2011. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan csíkos a hasam, hogy megnyerném itt a "versenyt". NST-n minden anyuka önkéntelenül bámulta a pocakom..Ennek lassan 2 éve. Most várjuk a kistesót, és ahogy tágul-feszül a bőröm, most úgy halványodnak a csíkok, persze ez átmeneti. És most nem izgulok, hogy csíkos leszek-e... :) Ja, és hogy fogalmatok legyen a csíkosságomról: a bugyim vonalánál kezdődnek alul, és a köldököm vonala fölött 5-10 cm-re végződnek felül, és teljes hasszélességben. Amúgy nem zavar különösebben, megszoktam, meg amúgy sem jártam haskivillantós topokban. Fürdőruhának tankinit vettem! :)
2011. ápr. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen Indiában él tigris a dzsungelben-:)))Bocs az offért.

Szerintem nem gáz a csíkos has-sőt a felkar sem.Tetszenek a humorral hozzáálló válaszok!:))

2011. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!