Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 4 hónapja szültem, úgy érzem,...

4 hónapja szültem, úgy érzem, depressziós vagyok. Kihez, hova fordulhatnék segítségért, mert önerőből képtelen vagyok felülkerekedni a helyzeten?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztosan van pszichiáter a helyi SZTK-ban vagy a kórházban.
2011. ápr. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
védőnőd is tud ajánlani a környéketeken szakembert (pszichológus) vagy a családvédelmi központban is van ingyenes pszichológus vagy nevelési tanácsadóban is tudnak segíteni.
2011. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elso a nogyogyaszod akivel kell beszelned errol...ok azok akik kontaktusban maradnak a szulo novel es kepzest is kapnak arra vonatkozolag hogy mire kell odafigyelni ha egy anyuka "gyanus" nekik...o majd segiteni fog es meg fogjatok talalni a megoldast...sok sikert es kitartast kivanok neked...
2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anno én is depressziós voltam az első gyerekkel, férjemre nem számíthattam, mert ő nem fogadja el a depressziót, mint betegséget. Ezért magamra maradtam, magamra számíthattam, és sikerült kimásznom belőle, de nem volt egyszerű. Mindenképpen kérdd szakember segítségét, ha egyedül nem boldogulsz.
2011. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!