Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló Anyukák! Sikerült...

Egyedülálló Anyukák! Sikerült az állam által lakáshoz jutni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Önkormányzati lakásra gondolsz? Én igényeltem valamikor, el lett utasítva, mert hogy nincs elég lakás. Ebben az volt a vicc, hogy ahol most lakom albérletben, az alattam lévő lakás önkormányzati, és másfél évig itt állt üresen. Most laknak benne, de őket meg legszívesebben az ablakon vágnám ki, borzalmas egy bagázs.
2011. ápr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam! De mondjuk lakás vásárlásra? És gondolom, hogy romák laknak ott amit mondtál! Azok mindig mindent meg kapnak! Csak az a baj, hogy a faluban szerintem ilyen nincsen! Mert még nem hallottam ilyet!
2011. ápr. 13. 08:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Venni igazából nem is szeretnék, hiszen nyilván az állambácsi nem fogja nekem kifizetni, és ha mondjuk létezne olyan, hogy akár a felét kifizeti mondjuk az önkormányzat vagy bármi hasonló, az akkor is sok lenne, eladni biztos nem lehetne csak úgy simán, aztán megnézhetném magam, ha költözni kéne máshova. De igazából nem is tudok nagyon ilyen lehetőségről.

Az alattam lakók biztos, hogy nem mind romák, szerintem úgy hárman/négyen lehetnek, ezek közül én csak két személyt láttam, a többinek csak a hangját hallom, de az a kettő nem cigány, akit láttam, csak szimplán alkoholisták. A pasas után reggel beszállni a liftbe... Olyan cefre szaga van már reggel hétkor, hogy hihetetlen.

2011. ápr. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudod, sajnos ez nagyon szomorú dolog!

Én nem is fogom az ilyeneket meg érteni!

Azok miért nem kapnak akik egyedül nevelik a gyermeket!

De a kormány meg még azt is mondja, hogy kevés gyerek születik!

Vajon miért? Hát, nem? Mi szó szerint le vagyunk szarva...

2011. ápr. 14. 08:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát... azt még meg is érteném, ha azt mondják, hogy kevés az önkormányzati lakás, de sok az igénylő, ezért nem jut mindenkinek, nekem meg ugye azért vannak szüleim, meg amúgy is vannak tényleg nálam rosszabb helyzetben lévők. Mert ugye nálam erre hivatkoztak. Ezt mind meg tudnám érteni. Csak azt nem tudom megérteni, hogy akkor hogy létezhet, hogy egy önkormányzati bérlakás ennyi időn keresztül áll üresen, ráadásul a házmester említette, hogy mielőtt én ideköltöztem, már előtte sem lakott benne senki nagyon régóta.

Egyébként meg bármi is legyen a véleményem az alattam lakókról (mert tényleg borzalmas emberek), az is elég durva szerintem, hogy a rikácsolós nőnek nincs lába (gondolom többek közt ezért rászorult) erre beteszik egy hetedik emeleti lakásba, ráadásul lent is mindkét kapunál lépcső van, magyarul egyedül képtelen közlekedni (nem is láttam sose kijönni a lakásból).

Ha jóhiszemű vagyok, akkor azt mondom, hogy iszonyú fejetlenség van itt az ellátások terén, teljesen átgondolatlanul megy minden. Ha meg nem vagyok ilyen jóhiszemű, akkor azt mondom, hogy nyilván szándékosan nem működik a rendszer megfelelően, mert valaki ezzel nagyon jól jár.

2011. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!