Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hallottátok ma a híradóban,...

Hallottátok ma a híradóban, hogy jövőre az állam befagyasztja a családi pótlékot, meg a GYES-t?

Figyelt kérdés
Ez azt jelenti, hogy megszüntetik, felfüggesztik az utalását? Nem térek magamhoz...
2011. szept. 30. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Ez már egy pár éve így van. Nem megszüntetik csak nem emelik az összeget! EZ nem meglepő. Nem igazán szokták emelgetni. Röhej, hogy mindig azoktól tagadják meg akinek kellene. Bezzeg nekik megvan mindenük...
2011. szept. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

tavaly már befagyasztották nem?

amúgy csak annyit jelent hogy nem emelkedik.

2011. szept. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem hallottam, de légyszi ne kelts pánikot!
2011. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%

Az előző kormányzásuk alatt is ezt tették. A gazdagoknak ott van helyette a gyermekek utáni támogatás.

Ezen nem kell meglepődni.

2011. szept. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%

A befagyasztás azt jelenti, hogy nem emelik az összegét. Nem szüntetik meg.

Ha valamit nem értesz akkor kérdezz, és ne kelts pánikot.

2011. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

És ez téged meglep??

Várható volt...

2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Huhh, megnyugodtam, köszi, nálam a befagyasztás a megszüntetést jelenti...

Mindig a pénzesebbeknek jó, nem is gondolják, hogy néhányunknak mennyit számítana akár pár ezer Ft-os emelés is...

Persze a családi adókedvezménnyel is a jól keresők jártak jól. Én a második gyerkőc után már nem is kapok, mert nem keresek annyit, hogy ennyi adókedvezményt igénybe vegyek. Akkor mennyit keres az, aki 3 gyerek után gyermekenként 33 Ft kedvezményt kap?...

2011. szept. 30. 20:23
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 20:11-es! Kérdeztem, nem tudom feltűnt-e a kérdőjel a mondat végén?
2011. szept. 30. 20:24
 9/16 anonim ***** válasza:
57%
Ja.. befagyasztják.. Mióta nem emelték a családi összegét? Hány éve? Inkább ezt emelnék, mint a nyugdíjat... És az a legdurvább, hogy még az inflációt sem követi, így nemhogy nem emelkedik, még "csökken", mert ugye a kenyér, pelus stb drágább lesz.
2011. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hallottam! Nem lepődtem meg! Mikor emeltek gyest meg családit utoljára? Egy jó pár éve biztosan nem. Már az lett volna fura ha véletlenül megemelik. :O
2011. szept. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!