Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kis lakásban élők! Hol tároljá...

Kis lakásban élők! Hol tároljátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
A lakásunk csak 40 nm-es, a folyosón nem szívesen hagynám. Hova rakjam, ha feljövünk a sétából? Nemsoká születik a babám, de ezt a kérdést még nem oldottam meg...
2011. ápr. 12. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A nagy babakocsi a gyerekszobában volt, folyton útban is volt, de nem tudtam máshová tenni. Tologattuk ide-oda. Aztán amint lehetett lecseréltem esernyőkocsira, az most bent áll összecsukva az ajtó mögé támasztva. Ez igazából bárhol elfér, de csak kb 7-8 hónapos kora után kezdtük használni.
2011. ápr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi 49 nm-es élünk. Az elején a babakosi a szobában volt éjszakára, mert volt, hogy csak abban aludt el. Aztán a folyosón. Nálunk zárható, így nem féltettem annyira. Esetleg erkélyetek nincs? Vagy közös tároló? Vagy biztonságos bicikli tároló? Le kell teríteni, hogy ne koszolódjon a közös helyeken, ha másként nem megy.
2011. ápr. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is eltunk kis lakasban. Hatalmas teraszunk volt, de nem volt fedett resze, nem mertem ott hagyni az eso es a nap miatt, arra meg nem volt energiam, hogy naponta 2-3 alkalommal csomagolgassam el.

A ferjem a lakasnak egy reszere furt a falba egeszen fentre (de meg elerheto magassagba) egy biciklitartot: [link]


Osszecsukott allapotban erre felakasztottam a babakocsit, siman elbirta, a padlon igy egyaltalan nem foglalt helyet, a falon meg nem zavart senkit.

Kesobb mondjuk megnott a bizalmunk a szomszedokban es kozvetlenul a lakasajonk melle, az eloterbe atfurta a biciklitartot es mar ott tartottuk a babakocsit.

2011. ápr. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt meg hozzateszem,hogy nekunk viszonylag kicsire, vagyis keskenyre, lapra csukhato babakocsink volt, nem a mozeses fajta, hanem a fektetheto uloreszes. Igy siman elfert ezzel a falra akasztos modszerrel es a sulya sem volt sok.

De teny, hogy latok mostanaban akkora hatalmas mozeses babakocsikat nagy-nagy kerekkel (es legalabb 20 kgnak kinezo sullyal), amit szerintem mar nem lehetne igy a falra akasztani, mert osszecsukva is egy fel ruhasszekreny helyet elfoglalja. Persze lehet, hogy nem.

A babakocsi merete vasarlaskor nem volt szempont nalunk, akkor erre meg nem gondoltam, csak utolag dobbentem ra, hogy milyen makom volt, hogy az apro lakasunkba nem egy felszobanyi babakocsit vettem veletlenul.

2011. ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami közös tárolója a háznak?


Nekünk szerencsénk volt ebből a szempontból, mert nagyon komoly biztonsági ajtónk van, ez közös a szomszédokkal, 3 lakást véd. Elég nagy tér van előttünk, a szomszédok simán itt tartják az 5 nagy kerékpárt, mi meg a babakocsit, gyerekbiciklit, egyéb járgányokat.

2011. ápr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!