Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem találok megfelelő babakocs...

Nem találok megfelelő babakocsit! Van egyáltalán ilyen?

Figyelt kérdés

Ilyen típusú tetszik:

[link]


De nem találok olyat, ami mindkét irányból tolható /a sportrész fordítható/. Szeretném, ha lehetne cserélni a sportrészt mózesre vagy hordozóra, de most elég csak a sport rész. A párom kb. 30-40e ft-ot szánna rá. Létezik ilyen?

Linkelnétek nekem néhányat?


2011. ápr. 13. 10:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért ilyen kocsit nem kapsz.

Amit leírtál egy elég komplikált funkció, ez nem csak árban növeli, hanem nehezebb is egy ilyen kocsi.


létezik a Teutonia-nak ilyen kocsija, azt hiszem 15 kiló körül van. S-mistral a típus.

[link]


ennek az ára is sokkal magasabb.

2011. ápr. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Baby Point V3, használtan mózessel, sportrésszel kb. 30 ezerért kapható. Legalábbis mi annyiért vettük, és nagyon szeretem. Bár használt volt, semmi baja nem volt. Érdemes megnézned használtan is.


[link]

2011. ápr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok. Bocs rosszul értettem. Azt hittem olyat akarsz aminél az ülés is fordítható, meg a kar is átfordítható.


Ha csak az ülés kell fordítani, akkor az van szerintem sok. habár ebben az összegben nem tudom, de szerintem még ennyiért is kapsz.

2011. ápr. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Quinny Buzz. Talán használtan ki tudod fogni 40.000-ért.
2011. ápr. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=psdssPrdPjE

ilyet vettünk használtan 35-ért. Minden kiegészítővel.

2011. ápr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!