Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chipolino Dakota babakocsiról...

Chipolino Dakota babakocsiról vélemények? Chipolino Ultrával összehasonlítva?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk Dakota volt. Azt hiszem nagyobb és masszívabb mint az Ultra, valószínű nehezebb is. Én nagyon szerettem a Dakotát. Azonban 8 hónap után tönkrement. A lábtartó részét nem lehetett lehajtani. Viszont nagyon korrekt volt a bolt ahol vettem, mert nem tudtak másikat adni, nem tudták megcsinálni, és visszaadták pénzt. A boltosok mondták, hogy az övékénél is előfordult ez a hiba, mert állítólag nem egyszerre lett lenyomva a két gomb, bár az övékét megcsinálták könnyen. Hát az enyémet nem sikerült. Ettől függetlenül én nagyon szerettem, szerintem ár- érték arányban nagyon jó. A legnagyobb hasznát annak vettem, hogy levehető a textil a kupoláról, és egy háló marad így. A fiam nagyon nem szeretett a kocsiban mikor nem aludt, de kb 2-3 hónapos korától hason elvolt, mert kilátott a hálón. Pedig egyébként nem szeretett hason.
2011. ápr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a választ!

2011. ápr. 15. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!