Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a babakocsiról? Ti milyet vettetek, vagy akartok venni?

Figyelt kérdés

Első baba lesz és hamarosan be akarjuk szerezni a dolgait:)Nem tudom milyen babakocsi lenne jó, de szerintem az ilyen multifunkciós nagyon hasznos, mint amilyen ez is!Eddig ez nyerte el a tetszésem a legjobban.


[link]



szerintetek?


2011. okt. 27. 17:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Jó ötlet a 3:1-ben babakocsi.

Nekünk ABC Design Cobra van Maxi Cosi hordozóval és a hordozóhoz még vettünk egy isofix-es bekötőtalpat az autóba, hogy tuti biztonságos legyen.

Mi a 3. babát várjuk, fontos volt, hogy sok cuccot lehessen a kosarába pakolni, és nagyobb kerekei legyenek, mert sokat kirándulunk.


Kb. 12 babakocsim volt, van egy kis tapasztalatom :)

Szerintem az a fontos babakocsi választásnál, hogy autóval és/vagy tömegközlekedéssel szeretnéd használni.

Mekkora az autó csomagtartója (milyen kicsire csukódik a babakocsi)

Milyen terepen akarod használni (Bp-i jobb utcák, vagy vidéki döcögős)

Na meg ugye a befektethető összeg. Ha több babára tervezitek a kocsit akkor érdemes jobb minőséget választani megfelelő alkatrész ellátottsággal (szerviz háttérrel)


Sok boldogságot a Kisbabátokhoz!

2011. okt. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Én is kérdeztem egy ilyet tegnap. És egy kedves valaki ezt belinkelte nekem.

Nekem nagyon tetszik azóta. Az ára is jó! De sajna a férjemnek nem.

Sok boldogságot!

2011. okt. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szia! Holnap rendelem meg ezt jövö héten hozzák ki ha gondolod akkor meg irom hogy nézz ki élőben:)
2011. okt. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, nagyon aranyosak vagytok:)Kedves utolsó nekem is nagyon tetszik, apuci még nem látta!A keretbe belefér az ára és végül is úgy sem Ők fogják tolni javarészt hanem mi:)

Sok boldogságot Nektek is a babákhoz!

2011. okt. 27. 17:56
 5/27 anonim ***** válasza:
Neked is:) Mikorra vagy ki irva? kisfiú vagy kislány lesz?
2011. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Úgy nézem ehhez még kell külön hordozót is venni és az akkor nem lesz rácsatlakoztatható a babakocsihoz.
2011. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

Vagyis utolsó előtti:)

17:56 : fú az tök jó és Te milyen színben rendelted?én 19 hetes vagyok,de még sajna nem tudjuk a nemét.Pirosba szerintem bele lehet fektetni egy fiút, de rózsaszínbe már nem nagyon:)Lehet hogy zöldbe kéne?nem tudom...Köszi a választ, írd majd meg milyen!:)

17:58 : Március 11.-re vagyok kiírva.Te? Nektek kisfiú vagy kiscsajszi?

2011. okt. 27. 18:06
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van és nagyon nem bántam meg hogy megrendeltem:


[link]

Drapp színben.

Tegnap viszont én linkeltem valakinek ugyan ebben az üzletben egy ugyan olyat amit te kérdezel.Nézd meg ha rámész a babakocsikra az az első!

2011. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Kislány lesz pirosba rendelem meg ! 32 hetes vagyok:) Van már egy 2.5 éves kisfiam:)
2011. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok amúgy a neve Anmar Hilux.
2011. okt. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!