Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl a...

Mi a véleményetek erröl a babakocsiról? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2011. okt. 26. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:

[link]

téli-nyári tetövel lábzsákkal esővédővel mózeskosárral és babatáskával. ez nagy kerekü vagy síma? ehhez rovarhálót hol lehet rendelni? ez pontosan milyen típus? Bergon

2011. okt. 26. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak sétálni szeretnétek vele, akkor tökéletes. Ha viszont tömegközlekedéssel utaznál, akkor nem épp ideális.
2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért ez nem nagy vagy igen ?
2011. okt. 26. 19:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Az első vagyok:

Pár hétig kölcsönbe kaptunk egy ilyen kocsit. (Vagy valami nagyon hasonlót.)

Jó nagy, nekem a pici mellé befért a 2 évvel idősebb kisfiam is. Nagy kerekei vannak, a hóban sem akadt el. Ebből a szempontból tökéletes, viszont legalább 15kg. Erre rájön még a baba súlya ruhástul + a pelenkázótáska, stb. Egyedül lehetetlen feltenni a buszra és hát az emberek nem túl segítőkészek...

2011. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem mi nem nagyon buszozunk és elég jó áron jutottunk hozzá köszi a hozzászólást
2011. okt. 26. 20:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Akkor viszont jó választás. :)

Azt hiszem dm-ben lehet ilyen típusú kocsikhoz rovarhálót kapni, de az is lehet hogy esővédő volt amit láttam.

2011. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nam bolygókerekes dög nehéz batár

soha nem vennék ilyet

2011. okt. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Pici babának, aki még csak fekszik benne, jó.

Sőt! Télen nagyon jó, mert védi.

Viszont rohadt nehéz, úgyhogy alig várod majd, hogy lecseréld valami könnyebbre, bolygókerekesre!

2011. okt. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!